Özel Sevgi FTR Merkezi

2000 yılı Haziran ayında faaliyete başlayan Sevgi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, halkımızın en iyi sağlık hizmetine layık olduğu, koşulsuz hasta memnuniyeti felsefesi ile alanında Malatya’da ilk olarak Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon hizmeti vermeye başlamıştır. Sevgi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi güvenilir ve kaliteli sağlık hizmetini koşulsuz hasta memnuniyeti ilkesi ile 2000 yılından beri sürdürmektedir. 3 Fizik Tedavi uzmanı, 5 fizyoterapist ve çok sayıda yardımcı sağlık personeli ile halkımızahizmet sunmaktadır. Merkezimiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon ile ilgili ileri teknolojik cihazlarla donatılmış olup, her türlü fizik tedavi ve rehabilitasyon uygulamaları yapılmaktadır. Merkezimizde 1, 5 tesla 8 kanal MR cihazı, Lunar dpx kemik ölçümü (dansitometri) cihazı bulunmaktadır. Ulaşım sıkıntısı çeken hastalarımızın hasta servisi ile evden alınıp tekrar eve bırakılarak bu sıkıntılarını ortadan kaldırıyoruz.

Özel Sevgi FTR Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Sevgi FTR Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Sivas Cad. No:12 Battalgazi/Malatya
Telefon 0 (422) 326-1656
Fax
E-Mail

Özel Sevgi FTR Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Sevgi FTR Merkezi Nerede
Özel Sevgi FTR Merkezi Randevu Alma
Özel Sevgi FTR Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Sevgi FTR Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Sevgi FTR Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Sevgi FTR Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

-Radyoloji

Özel Sevgi FTR Merkezi Doktorları
Özel Sevgi FTR Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -