Kütahya Tavşanlı Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi

Ağız ve diş sağlığı sorunlarını uluslar arası standartlarda, bilimsel ve etik kurallara uygun, hasta ihtiyaçlarına, taleplerine ve değişen koşullara uygun stratejiler geliştirerek, ölçülebilir ve nitelikli sağlık hizmeti sunmak ve bunu sağlayan tedavi edici hizmetlerin yanı sıra koruyucu hekimliği ön planda tutmak, hasta ve çalışan memnuniyetini ilke edinerek, verdiği hizmeti kolay ulaşılabilir hale getirmektir.Sağlık hizmeti sunumunda ;Hasta ve çalışan haklarına saygılı bilimsel ve etik değerlere bağlı ,iletişime açık ,memnuniyeti sürekli hale getirmeyi,nitelikli sağlık hizmeti sunumunu ilke edinerek,ekibi ve alt yapısı ile bölgemizdeki örnek bir sağlık kurumu olmaktır.

Kütahya Tavşanlı Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında İçerikler
Kütahya Tavşanlı Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Kavaklı Mh. Sağlık Cad. No:1/1 Tavşanlı / KÜTAHYA  
Telefon 0. 274 614 4480
Fax 0.274 606 0174
E-Mail kutahyatavsanli.adsm@saglik.gov.tr

Kütahya Tavşanlı Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Kütahya Tavşanlı Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Nerede
Kütahya Tavşanlı Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma
Kütahya Tavşanlı Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Kütahya Tavşanlı Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Kütahya Tavşanlı Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Kütahya Tavşanlı Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri ve Servisleri
https://tavsanliadsm.saglik.gov.tr/
Kütahya Tavşanlı Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları
Kütahya Tavşanlı Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -