Elazığ Palu Devlet Hastanesi

Herzaman kendimizi yenileme ve geliştirme gayreti içinde, vicdani ve bilimsel değerlerine bağlı, etik kurallarına saygılı, hasta memnuniyeti odaklı, güvenli bir teşhis ve tedavi hizmeti sunmaktırHastanemize başvuran her kesimden hastamıza; güler yüzlü, memnuniyetlerini arttırıcı, insan ve hasta haklarına saygılı bir şekilde; sağlık hizmetleri ile ilgili ihtiyaç ve beklentilerini en kısa sürede karşılayarak, tüm hizmeleri kaliteli, güvenli, huzurlu ve sağlıklı bir ortamda sunabilen, sürekli eğitim ve teknolojik gelişmeleri takip edebilen, modern bir yöenetim anlayışı ile birlikte çalışan personelin katılımı ile birlikte bölgemizde hizmet veren örnek bir hastane olamktır..

Elazığ Palu Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Elazığ Palu Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres NUMUNE MAH. HASTANE CAD.PALU/ELAZIĞ  
Telefon 0424 651 29 19
Fax 0424 651 23 23
E-Mail elazigdhs6@saglik.gov.tr

Elazığ Palu Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Elazığ Palu Devlet Hastanesi Nerede
Elazığ Palu Devlet Hastanesi Randevu Alma
Elazığ Palu Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Elazığ Palu Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Elazığ Palu Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Elazığ Palu Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Aile Hekim Uzmanı

-Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Uzmanı

-Dahiliye Uzmanı

-Genel Cerrahi Uzmanı

-Diş Hastalıkları ve Tedavisi

-Acil Servis Doktorlarımız

-DişHekimi Doktorlarımız

-Evde Sağlık Birimi

Elazığ Palu Devlet Hastanesi Doktorları
Elazığ Palu Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -