Elazığ Karakoçan Devlet Hastanesi

Sağlık Sorun ve gereksinimleriyle kurumumuza gelen her bireye, hasta haklarına saygılı, çalışan haklarına duyarlı, etik değerlerine bağlı, etkili iletişim ile memnuniyet arttırmaya odaklı, kaynaklarını etkin kullanmayı, nitelikli sağlık hizmeti sunumunu sağlamayı, tedavi edici uygulamalar yanında, koruyucu sağlık hizmetlerini de göz önüne alarak kaliteli ve profesyonel hizmet sunmak anlayışı ile güvenilir ve kolay ulaşılabilir hizmet vererek birey ve toplum sağlığını en üst düzeye çıkarmaktır.Hastanemizin kuruluş amacına uygun olarak, hasta, hasta yakını ve çalışanlarımızın memnuniyetinin artırılmasını hedefleyen sürekli ve süratli iyileştirilebilir hizmet sunan, yüksek motivasyon ve ekip ruhu içerisinde yeniliklerin ve teknolojinin talep edildiği, öncü ve örnek uygulamalarla fark yaratan ‘’Güvenli’’ bir sağlık kuruluşu olmaktır.
Elazığ Karakoçan Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Elazığ Karakoçan Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Kırkpınar Mah. Hastane Cad.No:14/1 Posta Kodu:23600 Karakoçan/ELAZIĞ
Telefon Tel:0 424 711 25 02
Fax https:0 424 711 45 29
E-Mail E-Mail:karakocan_dh@hotmail.com
Elazığ Karakoçan Devlet Hastanesi Nerede
Elazığ Karakoçan Devlet Hastanesi Randevu Alma
Etimessgut Elazığ Karakoçan Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Elazığ Karakoçan Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Elazığ Karakoçan Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Elazığ Karakoçan Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Genel Cerrahi Polikliniği, Kadın Hastalıkları ve Doğum Polikliniği, Dahiliye Polikliniği-1, Diş Polikliniği-1, Diş Polikliniği-2, Kulak Burun Boğaz Polikliniği, Göz Polikliniği, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Polikliniği-1, Yatan Hasta Servisi, Acil Servis, Labaratuvar
Elazığ Karakoçan Devlet Hastanesi Doktorları
Etimessgut Elazığ Karakoçan Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -