Elazığ Karakoçan Devlet Hastanesi

Sağlık Sorun ve gereksinimleriyle kurumumuza gelen her bireye, hasta haklarına saygılı, çalışan haklarına duyarlı, etik değerlerine bağlı, etkili iletişim ile memnuniyet arttırmaya odaklı, kaynaklarını etkin kullanmayı, nitelikli sağlık hizmeti sunumunu sağlamayı, tedavi edici uygulamalar yanında, koruyucu sağlık hizmetlerini de göz önüne alarak kaliteli ve profesyonel hizmet sunmak anlayışı ile güvenilir ve kolay ulaşılabilir hizmet vererek birey ve toplum sağlığını en üst düzeye çıkarmaktır.Hastanemizin kuruluş amacına uygun olarak, hasta, hasta yakını ve çalışanlarımızın memnuniyetinin artırılmasını hedefleyen sürekli ve süratli iyileştirilebilir hizmet sunan, yüksek motivasyon ve ekip ruhu içerisinde yeniliklerin ve teknolojinin talep edildiği, öncü ve örnek uygulamalarla fark yaratan ‘’Güvenli’’ bir sağlık kuruluşu olmaktır.

Elazığ Karakoçan Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Elazığ Karakoçan Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Kırkpınar Mah. Hastane Cad.No:14/1 Posta Kodu:23600 Karakoçan/ELAZIĞ  
Telefon 0 424 711 25 02
Fax 0 424 711 45 29
E-Mail karakocan_dh@hotmail.com

Elazığ Karakoçan Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Elazığ Karakoçan Devlet Hastanesi Nerede
Elazığ Karakoçan Devlet Hastanesi Randevu Alma
Elazığ Karakoçan Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Elazığ Karakoçan Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Elazığ Karakoçan Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Elazığ Karakoçan Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Genel Cerrahi Polikliniği

-Kadın Hastalıkları ve Doğum Polikliniği

-Dahiliye Polikliniği-1

-Diş Polikliniği-1

-Diş Polikliniği-2

-Kulak Burun Boğaz Polikliniği

-Göz Polikliniği

-Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Polikliniği-1

-Yatan Hasta Servisi

-Acil Servis

-Labaratuvar

Elazığ Karakoçan Devlet Hastanesi Doktorları
Elazığ Karakoçan Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -