Özel Bingöl Hemodiyaliz Merkezi

Merkezimiz Bingöl ilinde tek özel diyaliz merkezi olup, kaliteli sağlık hizmeti sunumuna öncelik vermekteyiz. Hasta memnuniyetine önem veren güler yüzlü personeli, ferah iç ortamı, temizlik ve düzeniyle kronik rahatsızlıkların sıkıntılarını en aza indirmeyi hedeflemekteyiz. Mesleğinin uzmanı kadrosuyla, kaliteli malzeme ve ürünlerle, yüksek standartlı diyaliz hizmeti sunmaktayız. Yaz dönemi hem yurtdışından, hem Bingöl dışından gelen misafir hastalarımız bizi tercih etmekte, bu nedenle seans sayımız artmaktadır. Programlı olarak Bingöl merkeze, merkez köylerine ve yalnızca Genç ilçesine servis hizmeti sunmaktayız. Yaz dönemi misafir hastalarımızın teşrifiyle Karakoçan ve talep doğrultusunda başka noktalara servis sağlayabilmekteyiz. Merkezimizden hizmet almak isteyen misafir hastaların gelmeden bize ulaşmasını rica ediyoruz.

Özel Bingöl Hemodiyaliz Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Bingöl Hemodiyaliz Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Kültür Cad. No : 10/A Ticaret Sanayi Odası Binası Zemin Kat Merkez / BİNGÖL  
Telefon 0 426 215 00 02
Fax 0 426 215 00 03
E-Mail

Özel Bingöl Hemodiyaliz Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Özel Bingöl Hemodiyaliz Merkezi Nerede
Özel Bingöl Hemodiyaliz Merkezi Randevu Alma
Özel Bingöl Hemodiyaliz Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Bingöl Hemodiyaliz Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Bingöl Hemodiyaliz Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Bingöl Hemodiyaliz Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Hemodiyaliz

-Biyokimya

-Radyoloji

-Mikrobiyoloji

Özel Bingöl Hemodiyaliz Merkezi Doktorları
Özel Bingöl Hemodiyaliz Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -