Bingöl Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi

Sağlık hizmeti sunduğumuz tüm halkımıza; hasta haklarına saygılı, hekim haklarına duyarlı, etik değerlere bağlı, hasta ve yakınları ile merkezimiz arasında bilgi iletişim akışının sağlam temeller üzerinde yürütülmesini sağlayıp memnuniyeti sürekli hale getiren, koruyucu tedaviyi ön planda tutan, kaynaklarını etkin kullanan, modern tıbbi donanımla birlikte nitelikli sağlık hizmeti sunumunu sağlamaktır.Merkezimizin hizmet sunumu konusunda gelecekte olabilecek değişimleri görebilmesi ve rekabet gücünü artırabilmesi için ileriye dönük çizdiği yönü, varmak istediği ideallerini, halkımızın hak ettiği; nitelikli, modern çağın gereklerine uygun, süratli, kaliteli ve ekonomik sağlık hizmetlerini üretmektir.

Bingöl Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında İçerikler
Bingöl Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Yenişehir Mahallesi Güldiken Sokak No: 11 Merkez/BİNGÖL  
Telefon 0 215 0005
Fax 0 423 215 0005
E-Mail bingoladsm@saglik.gov.tr

Bingöl Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Bingöl Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Nerede
Bingöl Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma
Bingöl Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Bingöl Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Bingöl Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Bingöl Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Restoratif (Dolgu Tedavisi)

-Cerrahi Hizmetler

-Protez Hizmetleri

-Tedavi Hizmetleri

-Muayene Hizmetleri

-Nöbet Polikliniği

Bingöl Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları
Bingöl Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -