Bingöl Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi

reklam
Sağlık hizmeti sunduğumuz tüm halkımıza; hasta haklarına saygılı, hekim haklarına duyarlı, etik değerlere bağlı, hasta ve yakınları ile merkezimiz arasında bilgi iletişim akışının sağlam temeller üzerinde yürütülmesini sağlayıp memnuniyeti sürekli hale getiren, koruyucu tedaviyi ön planda tutan, kaynaklarını etkin kullanan, modern tıbbi donanımla birlikte nitelikli sağlık hizmeti sunumunu sağlamaktır.Merkezimizin hizmet sunumu konusunda gelecekte olabilecek değişimleri görebilmesi ve rekabet gücünü artırabilmesi için ileriye dönük çizdiği yönü, varmak istediği ideallerini, halkımızın hak ettiği; nitelikli, modern çağın gereklerine uygun, süratli, kaliteli ve ekonomik sağlık hizmetlerini üretmektir.
Bingöl Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında İçerikler
Bingöl Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres :Yenişehir Mahallesi Güldiken Sokak No: 11 Merkez/BİNGÖL
TelefonTel:0 215 0005
Fax0 423 215 0005
E-MailE-Mail:bingoladsm@saglik.gov.tr
Bingöl Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Nerede
Bingöl Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma
Etimessgut Bingöl Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Bingöl Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Bingöl Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Bingöl Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Restoratif (Dolgu Tedavisi),Cerrahi Hizmetler,Protez Hizmetleri,Tedavi Hizmetleri,Muayene Hizmetleri,Nöbet Polikliniği,
Bingöl Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları
Etimessgut Bingöl Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -