Ege Güneş Diyaliz Merkezi

“Böbrek sağliği denildiğinde İzmir’de akla gelen ilk kuruluş olmak.””Böbrek sağlığında yoğunlaşarak, sağlık hizmetleri veren, ağırlıklı olarak koruyucu hekimlik, böbrek hastalıklarının konservatif tedavisi ve replasman (diyaliz ve transplantasyon) tedavisi alanlarında çalışan, etik ve bilimsel kurallara öncelik veren, hastaların eğitimini, toplumun bilinçlendirilmesini ve bu alanda insan gücü yetiştirilmesini sağlayan, böbrek sağlığı politikalarının oluşmasında katkıda bulunulan, bir sivil toplum kuruluşu olarak faaliyetlerde bulunmak.”

Ege Güneş Diyaliz Merkezi Hakkında İçerikler
Ege Güneş Diyaliz Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Gaziler Caddesi 1149 Sokak No:18-18A 35180 – Yenişehir İzmir  
Telefon 0 232 449 66 99
Fax
E-Mail diyaliz@gmail.com

Ege Güneş Diyaliz Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Ege Güneş Diyaliz Merkezi Nerede
Ege Güneş Diyaliz Merkezi Randevu Alma
Ege Güneş Diyaliz Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Ege Güneş Diyaliz Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Ege Güneş Diyaliz Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Ege Güneş Diyaliz Merkezi Doktorları
Ege Güneş Diyaliz Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -