Doğubeyazıt Dr. Yaşar Eryılmaz Devlet Hastanesi

https://dogubayazitdh.saglik.gov.tr/

Doğubeyazıt Dr. Yaşar Eryılmaz Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler

Doğubeyazıt Dr. Yaşar Eryılmaz Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Adres:Dr.Yaşar Eryılmaz Doğubayazıt Devlet Hastanesi Ağrı Çevre Yolu Üzeri 5.Km Doğubayazıt / Ağrı
Telefon Tel:0 472 312 60 47
Fax 0 472 312 54 47 – 312 60 30
E-Mail E-Mail:…

Doğubeyazıt Dr. Yaşar Eryılmaz Devlet Hastanesi Nerede

Doğubeyazıt Dr. Yaşar Eryılmaz Devlet Hastanesi Randevu Alma

Doğubeyazıt Dr. Yaşar Eryılmaz Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Doğubeyazıt Dr. Yaşar Eryılmaz Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları

Doğubeyazıt Dr. Yaşar Eryılmaz Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Doğubeyazıt Dr. Yaşar Eryılmaz Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

Diş Hastalıkları ve Tedavisi, Cerrahi Branşlar, Dahili Branşlar, Laboratuvar, Radyoloji, Evde Sağlık Hizmetleri, Genel Cerrahi, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Ortopedi ve Travmatoloji, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Üroloji, Göz Hastalıkları, Anesteziyoloji ve Reanimasyon, Beyin ve Sinir Cerrahisi

Doğubeyazıt Dr. Yaşar Eryılmaz Devlet Hastanesi Doktorları

Doğubeyazıt Dr. Yaşar Eryılmaz Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -