Özel Mediza Hastanesi

Mediza Hospital Ağrı Doğubeyazıt’ta 16.000m2 alan üzerine kurulu, bölgenin en büyük özel hastanesi olarak faaliyet vermektedir. 50 yatak kapasiteli Mediza Hospital 12 poliklinik, ameliyathane, kadın doğum ve acil servisi ile hizmet sunmaktadır.
Özel Mediza Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Mediza Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Çevreyolu Bulvarı No: 330 Doğubeyazıt / Ağrı
Telefon Tel:0 (472) 312 21 44 – 0541 312 21 37
Fax Fax:0 (472) 312 21 77
E-Mail E-Mail:info@medizahospital.com
Özel Mediza Hastanesi Nerede
Özel Mediza Hastanesi Randevu Alma
Özel Mediza Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Mediza Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Mediza Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Mediza Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil, Beslenme ve Diyet, Dahiliye, Dermatoloji, Genel Cerrahi, Üroloji, Kulak, Burun, Boğaz (KBB), Nöroloji, Kadın Hstalıkları ve Doğum, Ortopedi ve Travmatoloji, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Anestezi ve Reanimasyon, Laboratuvar, Radyoloji
Özel Mediza Hastanesi Doktorları
Özel Mediza Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -