Özel Bulut Hastanesi

Sağlık hizmetlerinde lider olmayı hedefleyen hastanemiz, bulunduğu bölgenin sağlık alanındaki açığını kapatmak için kurularak o zamandan bu zamana bireylere kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaktadır. Günümüzde her geçen gün artış gösteren sağlık ihtiyaçlarına cevap verebilmek amacıyla hali hazırda mevcut olan ve sürekli olarak yenilenen ve gelişen teknolojiye takip eden hastanemiz, hem hastalara hem de hasta yakınlarına güler yüzlü ve kaliteli sağlık hizmeti sunmaktadır. Hastanemiz “önce insan, önce sağlık” sloganını prensip olarak kabul etmekte ve çalışmalarını hasta haklarına saygılı ve etik değerlere uygun bir biçimde yürütmektedir. Hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetlerini ön planda tutan hastanemiz, uluslararası kalite standartlarında (JCI) hizmet sunmaktadır. Hastanemiz her geçen yıl daha fazla kişiye ulaşma amacıyla halkımıza hizmet sunmaktadır. Hastane olarak temel prensibimiz önce insan, önce sağlıkla beraber aynı zamanda tanı ve tedavi yöntemlerini her geçen gün daha da ileriye götüren ve geliştiren tıp teknolojilerini yakından takip etmek ve bünyesinde barındırmaktır. Hastanemiz hasta odaklı yaklaşımı benimsemekte ve uzman doktor kadrosu ve güvenilir, eğitimli sağlık personelleri ile dört dörtlük hizmet sunmaktadır. Modern tıp teknolojilerini yakından takip eden hastanemiz, hasta konforunun da gözetildiği bir konseptle halkımıza hizmet sunmaktadır. Hastanemizde sağlık hizmetleri sunulurken, takım çalışmasına büyük önem verilir. Tüm hekimlerimiz ve sağlık personellerimiz birlikte çalışarak, hastanın tedavisinin hızlı bir biçimde ilerlemesini sağlar. Hastanemizde çok zor hastalıklar dahi birçok rahatsızlıkların tanı ve tedavisi başarılı ile gerçekleştirilmektedir. Hastanemiz, modern yönetim anlayışı ile hastalarımızın ihtiyaçlarına daha iyi çözümler üretiyor. Tam donanımlı ekipmanlarla yetişkin ve çocuk fark etmeksizin kaliteli bir biçimde tasarlanan poliklinik, yataklı servis ve yoğun bakım alanlarında, uzman kadromuz ile her türlü tanı ve tedavi hizmetini sunuyoruz. Özel Bulut Hastanesi olarak bünyemizde bulunan tüm bölümlerimizde rahatsızlıklarla ilgili problemlerin çözümünde ileri teknolojinin tüm olanaklarını kullanarak güler yüzlü ve alanlarında başarılarıyla ünlenmiş uzman doktorlarımızla sizlere yardımcı oluyoruz. Bununla beraber genel cerrahi bölümümüzde ise alanında uzman doktorumuzun başarılı tanı, teşhis ve ameliyatları ve tedavilerini gerçekleştirdiği son teknoloji ünite ve donanımlı ameliyathane bulunuyor. Hizmetlerimiz poliklinikte 08.30-17.00 saatleri arasında, sonrasında ise acil serviste kesintisiz olarak 24 saat devam etmektedir.

Özel Bulut Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Bulut Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Cumhuriyet Mah. Kazım Karabekir Cad. No:85
Telefon 0476 227 33 33
Fax 0476 227 48 88
E-Mail iletisim@buluthastanesi.com.tr

Özel Bulut Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Özel Bulut Hastanesi Nerede
Özel Bulut Hastanesi Randevu Alma
Özel Bulut Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Bulut Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Bulut Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Bulut Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Çocuk Hastalıkları ve Sağlığı

-Kadın Hastalıkları ve Doğum

-Dahiliye (İç Hastalıkları)

-Genel Cerrahi

-Üroloji

-Kulak Burun Boğaz Hastalıkları

-Ortopedi ve Travmatoloji

-Beslenme ve Diyet Bölümü

-Acil Servis

-Mikrobiyoloji (Laboratuvar)

-Doğumhane

-Ameliyathaneler

-Yoğun Bakım Servislerimiz

-Servislerimiz

-Radyoloji

-Başhekim

-Psikolog

Özel Bulut Hastanesi Doktorları
Özel Bulut Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -