Doğanşehir Şehit Esra Köse Başaran Devlet Hastanesi

reklam
Toplum sağlığına katkıda bulunmak ilkesiyle hizmet verdiğimiz tüm branşlarda hasta ve hak sahiplerine çağdaş, güvenilir, kişiye ve çevreye duyarlı, hasta haklarına saygılı, etik değerlere bağlı, çalışanların eğitim ihtiyaçlarına katkı sağlayan, sürekli yenilenerek kendini geliştiren, tercih edilen bir sağlık hizmeti sunmaktır.Halkımızın hak ettiği kalitede, bölgesinde en iyi sağlık hizmeti sunan devlet hastanesi olmaktır.
Doğanşehir Şehit Esra Köse Başaran Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Doğanşehir Şehit Esra Köse Başaran Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres: Zafer mah, Doğanşehir, Malatya,Türkiye
TelefonTel:0 (422) 517-21-21
FaxFax:0 (422) 517-18-92
E-MailE-Mail:…
Doğanşehir Şehit Esra Köse Başaran Devlet Hastanesi Nerede
Doğanşehir Şehit Esra Köse Başaran Devlet Hastanesi Randevu Alma
Etimessgut Doğanşehir Şehit Esra Köse Başaran Devlet Hastanesi nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Doğanşehir Şehit Esra Köse Başaran Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Doğanşehir Şehit Esra Köse Başaran Devlet Hastanesi nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Doğanşehir Şehit Esra Köse Başaran Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
İdari Birimler,Tıbbi Birimler,Yataklı Tedavi Hizmetlerimiz,Poliklinik Hizmetlerimiz,Diş Tedavisi Hizmetlerimiz,Laboratuvar Hizmetlerimiz,Evde Bakım Hizmetlerimiz,Özellikli Hizmet Birimlerimiz,Acil Sağlık Hizmetleri
Doğanşehir Şehit Esra Köse Başaran Devlet Hastanesi Doktorları
EtimessgutDoğanşehir Şehit Esra Köse Başaran Devlet Hastanesi nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -