Tut İlçe Devlet Hastanesi

https://tutdh.saglik.gov.tr/

Tut İlçe Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler

Tut İlçe Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Adres :Cumhuriyet Mahallesi, Tut Yolu, 02350 Tut/Adıyaman
Telefon Tel:0 (416) 441 25 88
Fax 0 (416) 441 25 87
E-Mail E-Mail:e-mail:…

Tut İlçe Devlet Hastanesi Nerede

Tut İlçe Devlet Hastanesi Randevu Alma

Etimessgut Tut İlçe Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Tut İlçe Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları

Etimessgut Tut İlçe Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Tut İlçe Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

DİYALİZ BİRİMİ, AİLE HEKİMİ UZMANI, ACİL SERVİS, DİŞ POLİKLİNİĞİ, EVDE SAĞLIK HİZMETLERİ, 112 ACİL SAĞLIK HİZMETLERİ, AİLE HEKİMLİĞİ, TSM, ÇEVRE SAĞLIĞI BİRİMİ

Tut İlçe Devlet Hastanesi Doktorları

Etimessgut Tut İlçe Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -