Özel Gözde Akademi Hastanesi

Uzmanlaştığımız tüm sağlık hizmetlerinde güncel tanı-tedavi yöntemleri ile tıbbi etik ilkelerinden ödün vermeden, hasta ve çalışan güvenliği ve memnuniyetini ön planda tutarak toplumun bütününe, kolay ulaşılır sağlık hizmeti sunmak.Güncel tanı ve tedavi yöntemlerini kullanarak, toplam kalite yönetimi anlayışı ile toplumun değerlerine saygılı sağlık hizmeti sunarak tercih edilen bir sağlık grubu olmak.
Özel Gözde Akademi Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Gözde Akademi Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Karakavak Mah. Ankara Asfaltı 6. Km. No:219 Yeşilyurt, Malatya
Telefon Tel:0 (422) 238-2525
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:online@gozdehastanesi.com.tr
Özel Gözde Akademi Hastanesi Nerede
Özel Gözde Akademi Hastanesi Randevu Alma
Özel Gözde Akademi Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Gözde Akademi Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Gözde Akademi Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Gözde Akademi Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Ortopedi & Travmatoloji, Göz Hastalıkları, Beslenme ve Diyet, Dermatoloji, Nöroloji, Radyoloji, Üroloji, Dahiliye, Kulak – Burun – Boğaz, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Beyin Ve Sinir Cerrahisi
Özel Gözde Akademi Hastanesi Doktorları
Özel Gözde Akademi Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -