Özel Gözde Akademi Hastanesi

Uzmanlaştığımız tüm sağlık hizmetlerinde güncel tanı-tedavi yöntemleri ile tıbbi etik ilkelerinden ödün vermeden, hasta ve çalışan güvenliği ve memnuniyetini ön planda tutarak toplumun bütününe, kolay ulaşılır sağlık hizmeti sunmak.Güncel tanı ve tedavi yöntemlerini kullanarak, toplam kalite yönetimi anlayışı ile toplumun değerlerine saygılı sağlık hizmeti sunarak tercih edilen bir sağlık grubu olmak.

Özel Gözde Akademi Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Gözde Akademi Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Karakavak Mah. Ankara Asfaltı 6. Km. No:219 Yeşilyurt, Malatya
Telefon 0 (422) 238-2525
Fax
E-Mail online@gozdehastanesi.com.tr

Özel Gözde Akademi Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Gözde Akademi Hastanesi Nerede
Özel Gözde Akademi Hastanesi Randevu Alma
Özel Gözde Akademi Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Gözde Akademi Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Gözde Akademi Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Gözde Akademi Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Ortopedi & Travmatoloji

-Göz Hastalıkları

-Beslenme ve Diyet

-Dermatoloji

-Nöroloji

-Radyoloji

-Üroloji

-Dahiliye

-Kulak – Burun – Boğaz

-Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

-Kadın Hastalıkları Ve Doğum

-Beyin Ve Sinir Cerrahisi

Özel Gözde Akademi Hastanesi Doktorları
Özel Gözde Akademi Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -