Çorum Özel Hastanesi

Çorum Özel Hastanesinin kurulumu, 1989 yılında yer seçimi ile başlayarak, belediyenin onaylaması, ruhsat alımı, yeşil alan düzenlenmesi vb. bürokratik işlemler ve binanın dizayn işlemlerinin tamamlanması süreçlerinden sonra, Binevler Kavşağı, Dr. İlhan Gürel Caddesi No: 1 adresinde, 1991 yılında Hitit Tıp Merkezi adı altında, tomografi ve görüntüleme merkezi olarak hizmet sunmaya başlamıştır. Hizmet binası, 7000 metrekare alan üzerinde, 2891.05 metrekare A Blok, 963.63 metrekare alan da B Blok olmak üzere, 2 blok halinde kurulmuştur. A Blok, bir bodrum kat olmak üzere 5 kat, B blok ta 2 katta oluşmuştur. Hizmet binası tamamlandıktan sonra, öncelikle 1991 yılında, B bloğun zemin katı, tomografi ve görüntüleme merkezi olarak faaliyete geçti. Bu zaman içerisinde, 13 personelle Çorum ili ve ilçe halkına radyolojik tetkiklerde hizmet sundu. Başta sınırlı bir hizmet sunumu düşünülürken, zamanla artan talep karşısında, hizmet çeşitliliği de arttı. Endoskopi hizmetleri, renkli doppler, laparoskopi, artroskopi C kollu görüntüleme sistemleri, mamografi, kemik dansitometre ile hizmet sunumuna devam etti. İlerleyen zaman içerisinde gelişmeye, genişlemeye devam ederek, 15 Aralık 1994 yılında, görüntüleme merkezinden, Çorum Özel Hastanesi adı altında, ayakta ve yataklı tedavi hizmeti verilmeye başlanmıştır. İlk başta 89 hasta yatağı ile hizmete başlayan Çorum Özel Hastanesi, gelen hasta portföyünü göz önünde bulundurarak, hem kaliteyi artırmak, hem de hizmet sunumunu geliştirmek amacıyla, tüm odalar tek kişilik, banyo, tuvalet, televizyon, refakatçi koltuğu, giysi dolabı, etajer, vb. bulunan 1. sınıf hasta odası şeklinde, 48 yatak ile hizmet sunumuna devam etmiştir. Çorum Özel Hastanesi; Çorum halkına sunmuş olduğu hizmet ağını genişletmek amacıyla, resmi kurumlarla anlaşma yapma yoluna gitmiştir. İlk başta, Emekli Sandığı mensupları ile Devlet Memurlarına ve bunların bakmakla yükümlü oldukları kişilere hizmet vermeye başlanmıştır. Bu zaman içerisinde, hastaneye yeni yatırımlar yapılmış olup, tıbbi cihaz ve ekipman revizyonu yapılmıştır. Tıbbi teknolojinin en son ürünü olan cihazlarla hizmet kalitesi arttırılmıştır. Daha sonra Bağkur ile anlaşma yapılarak, Bağkur mensuplarına hizmet verilmeye başlanmış olup, ardından 2006 yılında SSK ile hizmet anlaşması yapılmıştır. Hastane bu dönemde gelişmeye devam etmiş, 2012 yılında mevcut binalarının hizmet sunumuna yeterli olmayacağını düşünerek ek bina için izinlerini tamamlamış ve 2013 yılında inşaatına başlamış 1 yıl gibi kısa bir süre içerisinde ek binasını tamamlayarak 2014 yılı temmuz ayı içerisinde halkımızın hizmetine sunmuştur. Ek binasının hizmete girmesiyle birlikte kapasitesini de artıran Çorum Özel Hastanesi 65 yatak olan kapasitesini bu süreçte 130 yatağa çıkarmıştır. 11.000m2’lik kapalı alanıyla dev bir sağlık tesisi olan Çorum Özel Hastanesi, Çorum halkının güvenine layık olmaya devam etmektedir.

Çorum Özel Hastanesi Hakkında İçerikler
Çorum Özel Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Buharaevler Mh. Buhara 1. Sk. NO:2 Merkez/ÇORUM  
Telefon 444 15 20
Fax 0364 226 06 84
E-Mail bilgi[at]coh.com.tr

Çorum Özel Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Çorum Özel Hastanesi Nerede
Çorum Özel Hastanesi Randevu Alma
Çorum Özel Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Çorum Özel Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Çorum Özel Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Çorum Özel Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Acil Servis

-Anestezi ve Reanimasyon

-Beslenme ve Diyetetik

-Beyin ve Sinir Cerrahisi

-Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

-Dahiliye(İç Hastalıkları)

-Dermatoloji(Cildiye)

-Enfeksiyon Hastalıkları

-Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

-Gastroenteroloji

-Genel Cerrahi

-Göğüs Hastalıkları

-Göz Hastalıkları

-Kadın Hastalıkları ve Doğum

-Kardiyoloji

-KBB

-Laboratuvar

-Nöroloji

-Ortopedi ve Travmatoloji

-Plastik

-Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

-Psikolog

-Radyoloji

-Üroloji

Çorum Özel Hastanesi Doktorları
Çorum Özel Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -