Özel Işın Göz Hastalıkları Merkezi

Özel Işın Göz Hastalıkları Merkezi, Toplum sağlığının korunması, bireye en üst düzeyde uzmanlaşmış, kaliteli tanı ve tedavi hizmetini, çağın gerektirdiği bilgi ve teknolojiyi buluşturarak vermek yanında, üstün nitelikli ve evrensel standartlarda kolay ulaşılabilir, uygun ekonomik koşullarda tıbbi hizmet sunmaktır.Sağlık hizmetleri konusunda diğer kuruluşlara örnek olacak düzeyde mükemmeli yakalayarak büyümektir.
Özel Işın Göz Hastalıkları Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Işın Göz Hastalıkları Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Yeniyol mah. Azap Ahmet Sok. No:12 Çorum/Merkez
Telefon Tel:0(364) 213 7639 – 0(364) 224 4291
Fax Fax:0(364) 224 1040
E-Mail E-Mail:info@isingoz.com
Özel Işın Göz Hastalıkları Merkezi Nerede
Özel Işın Göz Hastalıkları Merkezi Randevu Alma
Özel Işın Göz Hastalıkları Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Işın Göz Hastalıkları Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Işın Göz Hastalıkları Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Işın Göz Hastalıkları Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Refraksiyon Kusurları, Katarakt, Glokom, Şaşılık, Retina ve Hastalıkları, Konjonktivitler, Göz Tembelliği, Üveit, Renk Körlüğü (Diskromatopsi), Oküloplasti, Pterjium, Keratokonus, Genel Göz Muayenesi, Refraktif Cerrahi, Katarakt Tedavileri, Glokom Tedavileri, Göz Estetiği (Oküloplasti), Üveit Tedavileri, Şaşılık Tedavileri, Retina Hastalıkları Tedavisi, Göz Tembelliği Tedavisi, Kontakt Lens Tedavisi, Yakın Gözlük Tedavileri, Multifokal Göz İçi Lens
Özel Işın Göz Hastalıkları Merkezi Doktorları
Özel Işın Göz Hastalıkları Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -