Özel ElitPark Hastanesi

AMACIMIZ, önceliğimiz olan hasta ve hasta yakını misafirlerimize, uzman ve deneyimli kadromuzla modern tıbbın ve ileri teknolojinin tüm imkanlarını kullanarak en yüksek kalitede hizmet sunmak, hasta ve çalışan haklarını koruyarak en üst seviyede memnuniyet oluşturmak, güven ve dostluklarını kazanmayı başarmak. Kalite standartları ve etik değerler doğrultusunda hizmet anlayışımızdan ödün vermemek, güçlü bir ekip ruhu ve ortak hedef inancıyla; sürekli, yenilikçi, araştırmacı; eğitim, değişim, gelişim programları ile destekli kurum kültürümüzün devamlılığını sağlamak ve SAĞLIKLI YAŞAMANIN YENİ ve KALICI ADRESİ OLMAK için varız…. Biz Türkiye çapında bir sağlık kuruluşuyuz çünkü;Bölgemizde sağlık hizmeti sunucuları arasında en iyi 3 (üç) özel hastane içinde yer almak, Sağlıkla ilgili yeniliklerin; tasarımcısı, öncüsü, uygulayıcısı,belirleyicisi ve lideri olmak.Güvenilir, etkili ve örnek kadrosu ile sağlık hizmetlerinde farklılık yaratmak;teknolojik ilerleme ve fırsatları herkesten önce tespit etmek, yakalamak, verimli uygulamak ve geliştirmek.Hastalarımızın (misafirlerimizin) ve çalışanlarımızın beklentilerini ve memnuniyetini sürekli olarak aşmak ve talep yaratmak,bütünsel bakış ve önceliklere saygılı güçlü bir iletişim ve ekip ruhu oluşturmak.Sürekli eğitim ve araştırma faaliyetleri ile en profesyonel iş gücünü geliştirmek ve bünyemizde yaşatmak. Ülke genelinde örnek gösterilen bir marka bilinci yaratmak, yeni iş modelleri ve yaratıcı düşünceyi destekleyen farklılıkları keşfederek yeniliklere imza atmak; en önemli hedeflerimizi oluşturmaktadır.
Özel ElitPark Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel ElitPark Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Bahçelievler Mah.Dumlupınar 7. Sok. No:1 Merkez/ÇORUM
Telefon Tel:0 364 221 66 66 – 444 35 07
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:info@elitpark.com.tr
Özel ElitPark Hastanesi Nerede
Özel ElitPark Hastanesi Randevu Alma
Özel ElitPark Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel ElitPark Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel ElitPark Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel ElitPark Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Dermatoloji (Cildiye), İç Hastalıkları (Dahiliye), Gastroenteroloji, Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye), Nöroloji, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Psikiyatrisi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Kardiyoloji, Göğüs Hastalıkları, Genel Cerrahi, Göz Hastalıkları, Üroloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Ortopedi ve Travmatoloji, Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi), Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Biyokimya, Radyoloji, Patoloji, Mikrobiyoloji, Acil, Yeni Doğan Yoğun Bakım, Yoğun Bakım, ESWL, Deri ve Zührevi Hastalıklar
Özel ElitPark Hastanesi Doktorları
Özel ElitPark Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -