Çorum Göğüs Hastalıkları Hastanesi

Gelişmiş teknolojik donanımlarla ve bunları Kullanabilecek bilimsel yeterliliğe ulaşmış mutlu sağlık çalışanları ile ileri düzey sağlık hizmeti sunmak Çalışan ve hasta memnuniyetini ön planda tutan, çalışanları ile bütünleşmiş duyarlı hastane yönetimi oluşturmak. Güvenlik koşulları sağlanmış temiz ortamda, hastaların ihtiyaçlarını ve beklentilerini optimum düzeyde karşılayarak,sağlık hizmetlerinde hedeflenen kaliteyi birlikte yaşamak.Hastanemize ulaşan hastalarımızın, sağlık hizmetlerinden kısa sürede güvenli,eşit,doğru bir şekilde faydalanmasını ve memnun ayrılmasını sağlamak,sürekli iyileştirmeye ve geliştirmeye açık olmak.

Çorum Göğüs Hastalıkları Hastanesi Hakkında İçerikler
Çorum Göğüs Hastalıkları Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Gülabibey Mh. Cemilbey Cd. No:81 19100 Merkez/Çorum  
Telefon 0 (364) 225 58 68
Fax 0 (364) 224 72 29
E-Mail corumghh1@saglik.gov.tr

Çorum Göğüs Hastalıkları Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Çorum Göğüs Hastalıkları Hastanesi Nerede
Çorum Göğüs Hastalıkları Hastanesi Randevu Alma
Çorum Göğüs Hastalıkları Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Çorum Göğüs Hastalıkları Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Çorum Göğüs Hastalıkları Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Çorum Göğüs Hastalıkları Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Acil Poliklinik

-Göğüs Hastalıkları Polikliniği

-İç Hastalıkları Polikliniği

-Sigara Bırakma Polikliniği

-Mahkum Polikliniği

-Göğüs Hastalıkları Servisi

-İç Hastalıkları Servisi

-Tüberküloz Servisi

-Laboratuvarlar

Çorum Göğüs Hastalıkları Hastanesi Doktorları
Çorum Göğüs Hastalıkları Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -