Çorlu Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi

Bilimin ve teknolojinin rehberliğinde her türlü yapıcı ve yön gösterici önerileri dikkate alarak, koruyucu ağız ve diş sağlığı çalışmalarında öncü geleceğe özgüvenli, gülümsemekten çekinmeyen nesiller yetiştirmek, kalite kültürünü tüm uygulamalarda yaşama geçiren verimli ve tercih edilen referans bir hastane olmaktır.Toplumun ağız ve diş sağlığını; zamanında, bekletilmeden, koruyucu tedaviyi ön planda tutarak, ağız, diş hijyeni kültürü ve alışkanlığı kazandırmayı önceleyen, alanında uzman sağlık çalışanları ile hasta ve çalışan memnuniyetini en üst seviyede tutarak, bilimsel gelişmeler, son teknoloji cihazlar ve anlayışlı personeli ile sağlık hizmetini en üst seviyede kaliteli ve güvenli bir şekilde sunmaktır.

Çorlu Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında İçerikler
Çorlu Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Esentepe Mah. Eskibağlar Cad. No: 1/1 59850 Çorlu, TEKİRDAĞ
Telefon 0282 692 55 55
Fax 0282 692 40 77
E-Mail corlu.agiz@saglik.gov.tr

Çorlu Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Çorlu Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Nerede
Çorlu Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma
Çorlu Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Çorlu Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Çorlu Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Çorlu Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Acil ve Engelli Polikliniği

-Ağız, Diş ve Çene Cerrahi Kliniği

-Endodonti (Kanal Tedavisi) Kliniği

-Evde Sağlık Hizmetleri

-Klinikler

-Ortodonti Kliniği

-Pedodonti Kliniği

-Periodontoloji Kliniği

-Protetik Diş Tedavisi Kliniği

-Protez Laboratuvarı

-Radyoloji

-Restoratif Diş Tedavisi Kliniği

-Sterilizasyon

Çorlu Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları
Çorlu Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -