Çınarcık Devlet Hastanesi

İlçemizde ve bölgemizde güven temelli hizmet hastanesi olmak, Sağlık hizmetinin sunumunda en iyi olmayı hedefleyen, İlk tercih edilen ve referans gösterilen hastane olmayı hedefleyen, Güvenilir ve saygın hastane olmak. Etik ilkelerden asla ödün vermeden, deneyimli kadromuz ile sürekli iyileştirmeyi kendimize görev sayan, hasta ve çalışan güvenliği, hasta ve çalışan memnuniyeti önceliği ile bilimsel temele dayalı güvenilir, ekonomik, hızlı, güler yüzlü ve nitelikli bir sağlık hizmeti sunmak.

Çınarcık Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Çınarcık Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Harmanlar Mahallesi, Gazi Tevfiköz Sk. No:1, 77300 Çınarcık/Yalova  
Telefon 0.226 246 1666
Fax 0.226 246 1665
E-Mail cinarcikdh@saglik.gov.tr

Çınarcık Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Çınarcık Devlet Hastanesi Nerede
Çınarcık Devlet Hastanesi Randevu Alma
Yalova Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Çınarcık Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Yalova Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Çınarcık Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

-Dahiliye Polikliniği

-Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Polikliniği

-Aile Hekimliği Polikliniği

Çınarcık Devlet Hastanesi Doktorları
Yalova Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -