Burdur Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi

Sizin sağlığınız bizim sağlığımız olduğu için, uluslar arası standartlar çerçevesinde kaliteli hizmetlerimizi halkımızın yakından hissetmesini sağlayarak, bölgemizde öncü ve referans olan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olmak temel felsefemizdir.Koşulsuz Hasta Memnuniyeti İlkesi ile sürekli gelişerek hastalarımızın Ağız ve Diş Sağlığını buna bağlı olarak genel sağlıklarını hayat boyu ideal seviyede koruyabilmesi için rehber olmaktır.

Burdur Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında İçerikler
Burdur Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Kışla Mah. Okul Cad. No:2 Merkez/BURDUR  
Telefon 0 248 233 81 81
Fax
E-Mail burduradsm@saglik.gov.tr

Burdur Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Burdur Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Nerede
Burdur Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma
Burdur Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Burdur Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Burdur Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Burdur Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Ağız ve Diş Sağlığı

Burdur Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları
Burdur Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -