Burdur Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi

reklam
Sizin sağlığınız bizim sağlığımız olduğu için, uluslar arası standartlar çerçevesinde kaliteli hizmetlerimizi halkımızın yakından hissetmesini sağlayarak, bölgemizde öncü ve referans olan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olmak temel felsefemizdir.Koşulsuz Hasta Memnuniyeti İlkesi ile sürekli gelişerek hastalarımızın Ağız ve Diş Sağlığını buna bağlı olarak genel sağlıklarını hayat boyu ideal seviyede koruyabilmesi için rehber olmaktır.
Burdur Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında İçerikler
Burdur Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres :T.C. Sağlık Bakanlığı Burdur Ağız veDiş Sağlığı Merkezi Kışla Mah. Okul Cad.No:2 15200 BURDUR
TelefonTel:0 248 233 81 81
Fax0 248 233 82 82
E-MailE-Mail:burduradsm@saglik.gov.tr
Burdur Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Nerede
Burdur Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma
Etimessgut Burdur Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Burdur Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Burdur Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Burdur Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri ve Servisleri
https://burduradsm.saglik.gov.tr/
Burdur Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları
Etimessgut Burdur Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -