Keçiborlu Devlet Hastanesi

Toplum sağlığına katkıda bulunmak ilkesiyle hizmet verdiğimiz tüm branşlarda hasta ve hak sahiplerine çağdaş, güvenilir, kişiye ve çevreye duyarlı, hasta haklarına saygılı, etik değerlere bağlı, çalışanların eğitim ihtiyaçlarına katkı sağlayan, sürekli yenilenerek kendini geliştiren, tercih edilen bir sağlık hizmeti sunmaktır.Halkımızın hak ettiği kalitede, bölgesinde en iyi sağlik hizmeti sunan devlet hastanesi olmaktır.

Keçiborlu Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Keçiborlu Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Tuzla Mahallesi, 32740 Keçiborlu/Isparta  
Telefon 0246 541 37 08
Fax 0246 541 37 10
E-Mail

Keçiborlu Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Keçiborlu Devlet Hastanesi Nerede
Keçiborlu Devlet Hastanesi Randevu Alma
Keçiborlu Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Keçiborlu Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Keçiborlu Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Keçiborlu Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Aile Hekimliği Polikliniği

-Acil Servis

-Ağız ve Diş Sağlığı Polikkilniği

-Tıbbi Biyokimya

Keçiborlu Devlet Hastanesi Doktorları
Keçiborlu Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -