Özel Atilla Ayral Fizik Tedavi Merkezi

1969 yılında İzmir- Tire’de doğdu. 1995 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesini bitirdi. 2000 yılında 9 Eylül Üniversitesi Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon Anabilimdalından Eğitimini alarak Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon uzmanı oldu. Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve Karşıyaka Devlet Hastanesinde çalıştı. Tamamlayıcı tıbba olan ilgisinden dolayı nöral terapi, ozon terapi ve hipnoterapi sertifika proğramlarına katılarak uygulayıcı sertifikaları aldı.

Özel Atilla Ayral Fizik Tedavi Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Atilla Ayral Fizik Tedavi Merkezi İletişim Bilgileri

Adres GİRNE BULVARI 6028 SOKAK N:44 D:1 KARŞIYAKA – İZMİR  
Telefon 0 232 364 63 53
Fax
E-Mail atillaayral@hotmail.com

Özel Atilla Ayral Fizik Tedavi Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Atilla Ayral Fizik Tedavi Merkezi Nerede
Özel Atilla Ayral Fizik Tedavi Merkezi Randevu Alma
Özel Atilla Ayral Fizik Tedavi Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Atilla Ayral Fizik Tedavi Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Atilla Ayral Fizik Tedavi Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Atilla Ayral Fizik Tedavi Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-NÖRAL TERAPİ

-OZON TERAPİ

-MİGREN

-PRP TEDAVİSİ

Özel Atilla Ayral Fizik Tedavi Merkezi Doktorları
Özel Atilla Ayral Fizik Tedavi Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Özel Karatekin Hastanesi -