Özel Atilla Ayral Fizik Tedavi Merkezi

1969 yılında İzmir- Tire’de doğdu. 1995 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesini bitirdi. 2000 yılında 9 Eylül Üniversitesi Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon Anabilimdalından Eğitimini alarak Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon uzmanı oldu. Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve Karşıyaka Devlet Hastanesinde çalıştı. Tamamlayıcı tıbba olan ilgisinden dolayı nöral terapi, ozon terapi ve hipnoterapi sertifika proğramlarına katılarak uygulayıcı sertifikaları aldı.
Özel Atilla Ayral Fizik Tedavi Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Atilla Ayral Fizik Tedavi Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:GİRNE BULVARI 6028 SOKAK N:44 D:1 KARŞIYAKA – İZMİR
Telefon Tel:0 232 364 63 53
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:atillaayral@hotmail.com
Özel Atilla Ayral Fizik Tedavi Merkezi Nerede
Özel Atilla Ayral Fizik Tedavi Merkezi Randevu Alma
Özel Atilla Ayral Fizik Tedavi Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Atilla Ayral Fizik Tedavi Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Atilla Ayral Fizik Tedavi Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Atilla Ayral Fizik Tedavi Merkezi Bölümleri ve Servisleri
NÖRAL TERAPİ, OZON TERAPİ, MİGREN, PRP TEDAVİSİ
Özel Atilla Ayral Fizik Tedavi Merkezi Doktorları
Özel Atilla Ayral Fizik Tedavi Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -