Türkoğlu Doktor Kemal Beyazıt FTR Merkezi

Türkoğlu Doktor Kemal Beyazıt Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, 1998 yılından 11536 metre kare arsa üzerine 980 metre kare oturum alanı ile üç katlı olarak inşa edilmiştir. Zemin kat röntgen, laboratuvar, acil servishasta kabul, kemik dansitometre, yemekhane ve mutfak bölümleri bulunmaktadır. Birinci kat Fizik, Dahiliye, Çocuk, Diş Poliklinikleri, Fizik Tedavi, egzersiz salonları ve idari bölüm bulunmaktadır. Üçüncü katta yatan servisleri, eczane, arşiv, Diyetisyen, Psikolok ve Hasta Hakları Birimleri bulunmaktadır.

Türkoğlu Doktor Kemal Beyazıt FTR Merkezi Hakkında İçerikler
Türkoğlu Doktor Kemal Beyazıt FTR Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Adres:Fatih Mahallesi İğde Sokak No:2 Türkoğlu/Kahramanmaraş
Telefon Tel:0 (344) 618-2900
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:…

Türkoğlu Doktor Kemal Beyazıt FTR Merkezi Nerede
Türkoğlu Doktor Kemal Beyazıt FTR Merkezi Randevu Alma
Türkoğlu Doktor Kemal Beyazıt FTR Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Türkoğlu Doktor Kemal Beyazıt FTR Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Türkoğlu Doktor Kemal Beyazıt FTR Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Türkoğlu Doktor Kemal Beyazıt FTR Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Diş Hekimliği (Genel Diş), Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, İç Hastalıkları (Dahiliye), Üroloji
Türkoğlu Doktor Kemal Beyazıt FTR Merkezi Doktorları
Türkoğlu Doktor Kemal Beyazıt FTR Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -