Türkoğlu Doktor Kemal Beyazıt FTR Merkezi

Türkoğlu Doktor Kemal Beyazıt Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, 1998 yılından 11536 metre kare arsa üzerine 980 metre kare oturum alanı ile üç katlı olarak inşa edilmiştir. Zemin kat röntgen, laboratuvar, acil servishasta kabul, kemik dansitometre, yemekhane ve mutfak bölümleri bulunmaktadır. Birinci kat Fizik, Dahiliye, Çocuk, Diş Poliklinikleri, Fizik Tedavi, egzersiz salonları ve idari bölüm bulunmaktadır. Üçüncü katta yatan servisleri, eczane, arşiv, Diyetisyen, Psikolok ve Hasta Hakları Birimleri bulunmaktadır.

Türkoğlu Doktor Kemal Beyazıt FTR Merkezi Hakkında İçerikler
Türkoğlu Doktor Kemal Beyazıt FTR Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Fatih Mahallesi İğde Sokak No:2 Türkoğlu/Kahramanmaraş
Telefon 0 (344) 618-2900
Fax
E-Mail

Türkoğlu Doktor Kemal Beyazıt FTR Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Türkoğlu Doktor Kemal Beyazıt FTR Merkezi Nerede
Türkoğlu Doktor Kemal Beyazıt FTR Merkezi Randevu Alma
Türkoğlu Doktor Kemal Beyazıt FTR Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Türkoğlu Doktor Kemal Beyazıt FTR Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Türkoğlu Doktor Kemal Beyazıt FTR Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Türkoğlu Doktor Kemal Beyazıt FTR Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

-Diş Hekimliği (Genel Diş)

-Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

-İç Hastalıkları (Dahiliye)

-Üroloji

Türkoğlu Doktor Kemal Beyazıt FTR Merkezi Doktorları
Türkoğlu Doktor Kemal Beyazıt FTR Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -