Asarcık İlçe Devlet Hastanesi

Yeniliklere açık ve üretken bir ekip anlayışı ile hasta ve çalışan memnuniyetini üst düzeyde tutarak sağlıkta kalite standartlarına uygun bir şekilde sağlık hizmetlerinin sunumunu en iyi şekilde gerçekleştirmeye çalışan güvenilir bir sağlık kuruluşu olmaktır.Tıbbi etik kurallarına bağlı hasta haklarına saygılı, hasta ve çalışan memnuniyetini ön planda tutan zamanında gönülden ve güvenli bir şekilde sağlık hizmeti sunmaktır.

Asarcık İlçe Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Asarcık İlçe Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Biçinçik mahallesi esen sokak no :15/B Asarcık / SAMSUN  
Telefon 0362 791 23 30
Fax 0362 791 20 54 -791 30 35
E-Mail samsundhs13@saglik.gov.tr

Asarcık İlçe Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Asarcık İlçe Devlet Hastanesi Nerede
Asarcık İlçe Devlet Hastanesi Randevu Alma
Asarcık İlçe Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Asarcık İlçe Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Asarcık İlçe Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Asarcık İlçe Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Acil Servisi

-Diş Polikliniği

-Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Tedavisi

-Hizmet birimleri

-Dahiliye Polikliniği

-Aile Hekimi Polikliniği

Asarcık İlçe Devlet Hastanesi Doktorları
Asarcık İlçe Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -