Altıntaş İlçe Devlet Hastanesi

Hizmeti alan ve sunanları memnun eden, Yeniliklere açık, Güvenilir ve Güler yüzlü sağlık hizmeti sunmaktır.Uluslararası standartlarda hizmet veren, bölgemizin tercih edilen hastanesi olmaktır.
Altıntaş İlçe Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Altıntaş İlçe Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Hürriyet Mahallesi, Hürriyet Caddesi, No: 67/B 43800 Altıntaş/Kütahya
Telefon Tel:0 274 311 20 25
Fax Fax:0 274 311 25 33
E-Mail E-Mail:kutahya.altintastsm@saglik.gov.tr
Altıntaş İlçe Devlet Hastanesi Nerede
Altıntaş İlçe Devlet Hastanesi Randevu Alma
Etimessgut Altıntaş İlçe Devlet Hastanesi nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Altıntaş İlçe Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Altıntaş İlçe Devlet Hastanesi nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Altıntaş İlçe Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis Hizmetleri, Laboratuvar Hizmetleri, Görüntüleme Hizmetleri, Ağız ve Diş Sağlığı Hizmetleri, Özellikli Birim
Altıntaş İlçe Devlet Hastanesi Doktorları
Etimessgut Altıntaş İlçe Devlet Hastanesi nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -