Sinanpaşa Devlet Hastanesi

reklam
İlçemiz halkı başta olmak üzere,kurumumuz hizmetlerinden yararlanacakların din,dil,ırk,cinsiyet ve sosyal sınıf farkı gözetmeksizin,uluslar arası standartları ve meslek ahlakını benimseyen,hasta haklarına saygılı,sağlık çalışan haklarına duyarlı,etik değerlerine bağlı, çalışan ve hasta memnuniyetini ön planda tutan sağlık hizmetlerinde yeni teknolojileri kullanarak kaliteli ve zamanında hizmet sunmayı hedef edindik.Gelecekte oluşabilecek bilimsel ve teknolojik gelişmelere açık,diğer sağlık kurum ve kuruluşlarıyla her alanda etik kurallar çerçevesinde sürekli rekabet içinde halkımızın hak ettiği nitelikli çağdaş kaliteli güvenilir,kendisini sürekli yenileyen ve kendisiyle rekabet eden bir hizmet üretmektedir.
Sinanpaşa Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Sinanpaşa Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Yukarı Mahalle, İstiklal Cad. No:53, 03850 Sinanpaşa/Afyonkarahisar
TelefonTel:0(272) 311 80 400(272) 311 71 180(272) 311 71 19
Fax0(272) 311 80 30
E-MailE-Mail:afyonkarahisardhs12@saglik.gov.tr
Sinanpaşa Devlet Hastanesi Nerede
Sinanpaşa Devlet Hastanesi Randevu Alma
Sinanpaşa Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Sinanpaşa Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Sinanpaşa Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Sinanpaşa Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Dahiliye Polikliniği,Çocuk Polikliniği,Diş Polikliniği,Servis Hizmetler,Acil Servis Hizmetleri,Labaratuvar ve Tetkik Hizmetleri,Radyoloji Hizmetleri,Hasta Hakları Birimi
Sinanpaşa Devlet Hastanesi Doktorları
Sinanpaşa Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -