Tokat Erbaa Devlet Hastanesi

24 saat sağlık hizmeti sunan kurumumuzun mesai saatleri dışında her ünitesinde nöbetçi görevlisi bulunmaktadır. Hastanemize ait 1 hizmet aracı ile 1 tanesi 112 , 3 tanesi nakil olmak üzere toplam 4 ambulansı mevcuttur.
2019 yılı itibariyle 130 kamerayla iç ve dış görüntüleme ve güvenlik sistemi kurulmuştur. Kameralarımız 24 saat görüntü kaydı yapmaktadır.
Hastanemiz otomasyon sisteminde çalışmakta olup hastalar hasta kabulden itibaren poliklinik,laboratuar ve röntgen işlemlerini bilgisayar ortamında yapmaktadır.Diyaliz ünitemiz,yoğun bakım ünitemiz , yenidoğan yoğun bakım, Palyatif ve 5 adet ameliyathanemiz mevcuttur.

Tokat Erbaa Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Tokat Erbaa Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Yavuz Sultan Selim Mah. Yusuf Turgut Cd. No:135  ERBAA-TOKAT  
Telefon 0 356 715 10 52
Fax 0 356 715 32 60
E-Mail tokatdhs3@saglik.gov.tr

Tokat Erbaa Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Tokat Erbaa Devlet Hastanesi Nerede
Tokat Erbaa Devlet Hastanesi Randevu Alma
Tokat Erbaa Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Tokat Erbaa Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Tokat Erbaa Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Tokat Erbaa Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Acil Sağlık Hizmetleri

-Evde Sağlık Hizmetleri

-Palyatif Bakım Ünitesi

-Hemodiyaliz

-Yoğun Bakım Ünitesi

-Gebe Okulu (Gebe Bilgilendirme Sınıfı)

-Bebek Dostu

Tokat Erbaa Devlet Hastanesi Doktorları
Tokat Erbaa Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -