Uluborlu İlçe Devlet Hastanesi

reklam
Hastalarımızın beklentilerini, konusunda uzmanlaşmış çalışanlarımızla, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip edip uygulayarak, en üst düzeyde kaliteli, etkin ve verimli bir şekilde karşılamak.Hastane hizmetlerinde uluslararası standartta en kaliteli, verimli, güvenilir ve sürdürülebilir bir model olmak.
Uluborlu İlçe Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Uluborlu İlçe Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Pazar, Atatürk Bulv. Kazım Karabekir Cad., 32650 Uluborlu/Isparta
TelefonTel:0(246) 531 22 43
Faxhttps:0(246) 531 21 82
E-MailE-Mail:…
Uluborlu İlçe Devlet Hastanesi Nerede
Uluborlu İlçe Devlet Hastanesi Randevu Alma
Etimessgut Uluborlu İlçe Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Uluborlu İlçe Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Uluborlu İlçe Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Uluborlu İlçe Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Çocuk Hastalıkları Polikliniği,Anestezi Uzmanı,Deri ve Zührevi Hastalıkları Polikliniği,Enfeksiyon Polikliniği,İç Hastalıkları Polikliniği,Genel Cerrahi Polikliniği,Acil Servis,Ağız ve Diş Sağlığı Polikkilniği,Göz Hastalıkları Polikliniği,Nöroloji Polikliniği,Ortopedi ve Travmatoloji Polikliniği,Üroloji Polikliniği,Tıbbi Biyokimya,Kulak Burun Boğaz Polikliniği
Uluborlu İlçe Devlet Hastanesi Doktorları
Etimessgut Uluborlu İlçe Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Özel Üromar Üroloji Dal Merkezi - Özel İzmir Üroloji Merkezi - Özel Damla Üroloji Merkezi - Özel Forte Üroloji Merkezi - Özel Intertıp Üroloji Kliniği - Özel Biosan Polikliniği - Özel Avrasya Taş Kırma Merkezi - Özel Hattat Klinik - Özel Güven Üroloji Merkezi - Özel Akdeniz Üroloji Merkezi -