Süleyman Demirel Üniversitesi EAH

15 Haziran 1994 tarihinde poliklinik hizmeti, 31 Ekim 1994 tarihinde ise 30 yatak kapasiteyle klinik hizmeti vermeye başlamıştır. 2 Ocak 2001 tarihinde hizmet vermeye başlayan Süleyman Demirel Üniversitesi Doğu Kampüsü içindeki 400 yataklı yeni hastanemiz, SDÜ Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezi olarak Isparta ve çevre halkının sağlık ihtiyaçlarına cevap vermeye devam etmiştir. Gerek fiziki gerekse teknolojik açıdan her geçen gün gelişen hastanemiz, bugün 600 yatak kapasitesine ulaşmış olup, 34 Anabilim Dalı, geniş ve güçlü akademik kadrosu ile en kaliteli sağlık hizmetini sunma bilinci ile hizmet vermektedir. Çağın gerektirdiği son teknolojiyle donatılan Süleyman Demirel Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi, sunduğu hizmet kalitesi ve her biri alanında uzmanlaşmış akademik kadrosu ile hizmet vermeye devam ediyor.
Süleyman Demirel Üniversitesi EAH Hakkında İçerikler
Süleyman Demirel Üniversitesi EAH İletişim Bilgileri
Adres Adres:Doğu Kampüsü Çünür
Telefon Tel:0 (246) 211-2000
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:…
Süleyman Demirel Üniversitesi EAH Nerede
Süleyman Demirel Üniversitesi EAH Randevu Alma
Süleyman Demirel Üniversitesi EAHnden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Süleyman Demirel Üniversitesi EAH Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Süleyman Demirel Üniversitesi EAHnden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Süleyman Demirel Üniversitesi EAH Bölümleri ve Servisleri
Acil Tıp, Adli Tıp, Ağız,Yüz ve Çene Cerrahisi, Aile Hekimliği, Anesteziyoloji ve Reanimasyon, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Çocuk Cerrahisi, Çocuk Ergen ve Ruh Sağlığı ve Hast., Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Deri ve Zührevi Hastalıkları, Enfeksiyon Hast. ve Klinik Mikrobiyoloji, Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon, Genel Cerrahi, Göğüs Cerrahisi, Göğüs Hastalıkları, Göz Hastalıkları, İç Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kalp-Damar Cerrahisi, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Nöroloji, Nükleer Tıp, Ortopedi ve Travmatoloji, Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahisi, Radyasyon Onkolojisi, Radyoloji, Ruh Sağlığı ve Hastalıkları, Spor Hekimliği, Tıbbi Genetik, Tıbbi Patoloji, Üroloji
Süleyman Demirel Üniversitesi EAH Doktorları
Süleyman Demirel Üniversitesi EAHnde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -