Sultangazi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

reklam
Sultangazi Ağiz ve Diş Sağlığı Merkezi olarak;Hizmet verdiğimiz alanda; hastalarımızın kısa sürede, mükemmellik anlayışı ile fark yaratacak, kaliteli sağlık hizmetinden faydalanmalarını sağlamak.Gelişen teknoloji ve bilimin ışığında sağlık hizmeti veren güven, saygı ve hasta mahremiyetini temel alan, koruyucu ve iyileştirici sağlık hizmetini teknolojik yeniliklerle birleştiren,bünyesinde çalışmaktan ve hizmet almaktan mutluluk duyulan öncü bir sağlık kuruluşu olmaktır.
Sultangazi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında İçerikler
Sultangazi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:50. Yıl Mahallesi, A-2. Cd. No:4, 34265 Sultangazi/Istanbul
TelefonTel:0 212 475 50 65
FaxFax:0 212 475 50 85
E-MailE-Mail:istanbul.adsm6@saglik.gov.tr
Sultangazi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Nerede
Sultangazi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma
Etimessgut Sultangazi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Sultangazi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Sultangazi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Sultangazi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Ağız,Diş ve Çene Cerrahisi Kliniği,Protetik Tedavi Kliniği,Periodontoloji Kliniği,Poliklinikler,Nöbet Hizmeti
Sultangazi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları
Etimessgut Sultangazi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Coronavirus Update (Live):COVID-19 CORONAVIRUS PANDEMIC - Corona Virüs belirtileri nelerdir? - Corona virüsü canlı takip Türkiye Dünya - Muğla Köyceğiz Devlet Hastanesi - Muğla Fethiye Devlet Hastanesi - Muğla Fethiye Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi - Muğla Datça Devlet Hastanesi - Muğla Dalaman Devlet Hastanesi - Muğla Bodrum Devlet Hastanesi - Muğla Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi -