Sultangazi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

reklam
Sultangazi Ağiz ve Diş Sağlığı Merkezi olarak;Hizmet verdiğimiz alanda; hastalarımızın kısa sürede, mükemmellik anlayışı ile fark yaratacak, kaliteli sağlık hizmetinden faydalanmalarını sağlamak.Gelişen teknoloji ve bilimin ışığında sağlık hizmeti veren güven, saygı ve hasta mahremiyetini temel alan, koruyucu ve iyileştirici sağlık hizmetini teknolojik yeniliklerle birleştiren,bünyesinde çalışmaktan ve hizmet almaktan mutluluk duyulan öncü bir sağlık kuruluşu olmaktır.
Sultangazi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında İçerikler
Sultangazi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:50. Yıl Mahallesi, A-2. Cd. No:4, 34265 Sultangazi/Istanbul
TelefonTel:0 212 475 50 65
FaxFax:0 212 475 50 85
E-MailE-Mail:istanbul.adsm6@saglik.gov.tr
Sultangazi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Nerede
Sultangazi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma
Etimessgut Sultangazi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Sultangazi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Sultangazi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Sultangazi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Ağız,Diş ve Çene Cerrahisi Kliniği,Protetik Tedavi Kliniği,Periodontoloji Kliniği,Poliklinikler,Nöbet Hizmeti
Sultangazi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları
Etimessgut Sultangazi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -