Özel Şafak Tıp Merkezi

Çağdaş alt yapısı ve en son teknolojiyi kullanan deneyimli ekibi ile uluslararası sağlık standartlarını benimseyen, tedavi edici uygulamaların yanı sıra koruyucu sağlık hizmetlerine de önem veren, bölgemizde ve Türkiye’de saygın, referans bir sağlık kuruluşu olmak. Ayrıca teknoloji ile entegre çağın gerekliliklerini takip eden modern ve güvenilir bir yapı ile daima ileriye doğru hareket etmek.Sağlıklı bir toplum anlayışı ile hasta memnuniyeti odaklı, yüksek kalitede nitelikli sağlık hizmetini, tıbbi etik değerler çerçevesinde, ekonomik olarak sunmaktır. Geleneksel tıbbi hizmet anlayışını yeni jenerasyona senkronize ederek modern tıbbın gerekliliklerini eksiksiz olarak yerine getirmek ve sağlık sektöründe öncü kuruluş olmaktır.
Özel Şafak Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Şafak Tıp Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:50.yıl mahallesi Orhangazi caddesi 2161 sokak No:65-67/A 65-65/B Sultangazi / İST
Telefon Tel:(0212) 668 78 78
Fax Fax:(0212) 668 78 79
E-Mail E-Mail:info@safaktipmerkezi.com
Özel Şafak Tıp Merkezi Nerede
Özel Şafak Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Şafak Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Şafak Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Şafak Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Şafak Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis, Beslenme ve Diyet, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Dahiliye, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Genel Cerrahi, Göz Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz, Nükleer Tıp, Radyoloji
Özel Şafak Tıp Merkezi Doktorları
Özel Şafak Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -