Sarıyer Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

reklam
Bütüncül, yenilikçi, güvenilir sağlık hizmetlerini, etik anlayış ile sunarak mutlak hasta memnuniyeti sağlamak ve ağız, diş sağlığı alanında model oluşturmaktır.Hasta ve çalışan odaklı olup bütüncül, yenilikçi, güvenilir, ağız diş sağlığı hizmet alanında örnek bir kamu hastanesi olmaktır.
Sarıyer Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında İçerikler
Sarıyer Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Cumhuriyet Mahallesi Araba Yolu Caddesi No:29 Sarıyer/İSTANBUL
TelefonTel:(0212) 328 35 35
FaxFax:(0212) 223 11 72
E-MailE-Mail:sariyer.adsm@saglik.gov.tr
Sarıyer Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Nerede
Sarıyer Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma
Etimessgut Sarıyer Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Sarıyer Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Sarıyer Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Sarıyer Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Acil Diş Kliniği,Protez Kliniği,Pedodonti Kliniği,Periodontoloji Kliniği,Endodonti Kliniği,Ağız Diş ve Çene Cerrahisi Kliniği,Genel Diş Kliniği,Radyoloji,Sterilizasyon,Diş Protez Laboratuvarı,Hasta İletişim Birimi
Sarıyer Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları
Etimessgut Sarıyer Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Coronavirus Update (Live):COVID-19 CORONAVIRUS PANDEMIC - Corona Virüs belirtileri nelerdir? - Corona virüsü canlı takip Türkiye Dünya - Muğla Köyceğiz Devlet Hastanesi - Muğla Fethiye Devlet Hastanesi - Muğla Fethiye Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi - Muğla Datça Devlet Hastanesi - Muğla Dalaman Devlet Hastanesi - Muğla Bodrum Devlet Hastanesi - Muğla Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi -