Özel Tarabya Tıp Merkezi

Özel Tarabya Tıp Merkezi, İstanbul ili Sarıyer ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.
Özel Tarabya Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Tarabya Tıp Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:FERAHEVLER MAH ADNAN KAHVECİ CAD NO:49 2 SARIYER – İSTANBUL
Telefon Tel:212 299 7 299 0212 299 33 20 0212 299 33 21
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:tarabyatip@hotmail.com
Özel Tarabya Tıp Merkezi Nerede
Özel Tarabya Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Tarabya Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Tarabya Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Tarabya Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Tarabya Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri
DAHİLİYE, NÖROLOJİ, KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM, ÇOCUK SAĞLIGI VE HASTALIKLARI, TIBBI TETKİK LABARATUARLARI, LABARATUVAR, ACİL, CERRAHİ, CHECK-UP
Özel Tarabya Tıp Merkezi Doktorları
Özel Tarabya Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -