Özel Alibey Tıp Merkezi

Özel Alibey Hospital Hastanesi, ülkemizin en güvenilir sağlık kuruluşlarından biri olmayı hedeflemektedir.Özel Alibey Hospital Hastanesi tüm çalışanlarıyla,uluslararası standartlarda verdiği hizmetle zirveyi hedefler, hasta mahremiyetini korur, güvenliğini sağlar,memnuniyetini kazanır,insana saygı duyar ve ahlâkı esas alır.
Özel Alibey Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Alibey Tıp Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Cumhuriyet Mah. Arabayolu Caddesi No:47 Sarıyer İstanbul
Telefon Tel:0212 299 13 44
Fax Fax:0212 299 13 44
E-Mail E-Mail:…
Özel Alibey Tıp Merkezi Nerede
Özel Alibey Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Alibey Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Alibey Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Alibey Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Alibey Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Ağız ve Diş Sağlığı, Genel Cerrahi, Dahiliye, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Kulak Burun Boğaz, Ortopedi ve Travmatoloji, Üroloji, Nöroloji, Göz Sağlığı ve Hastalıkları, Cildiye, Diyet ve Beslenme, Radyoloji, Anestezi ve Reanimasyon, Acil Servis, Laboratuvar, Check-Up, Sağlık Raporu, Yeni Doğan Yoğun Bakım, Erişkin Yoğun Bakım
Özel Alibey Tıp Merkezi Doktorları
Özel Alibey Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -