Muğla Datça Devlet Hastanesi

reklam
Bakmakla yükümlü olduğumuz hasta ve yakınlarınınihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak şekildebilimsel temellere dayanankaliteli sağlık hizmeti sunmak ve sürekli iyileştirilmesini sağlamaktır.Toplumun sağlıklı yaşam kalitesini yükseltmek amacı iletıbbi etik ilkelerden ödün vermeden etkin,kaliteli ve güler yüzlü hizmet sunmak.Toplumun çoğunluğunu kaliteli sağlık hizmeti ile tanıştırmada öncü olmak.
Datça Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Datça Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Datça Mah. Yüksekokul Cad. No:8 Datça/MUĞLA
TelefonTel:0.252 712 30 82
FaxFax:0.252 712 26 15
E-MailE-Mail: datca.dh@saglik.gov.tr
Datça Devlet Hastanesi Nerede
Datça Devlet Hastanesi Randevu Alma
Etimessgut Datça Devlet Hastanesi nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Datça Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Datça Devlet Hastanesi nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Datça Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
İç Hastalıkları Polikliniği,Enfeksiyon Hastalıkları Polikliniği,Çocuk Hastalıkları Polikliniği,Acil Servis Polikliniği,Evde Sağlık Hizmetleri
Datça Devlet Hastanesi Doktorları
EtimessgutDatça Devlet Hastanesi nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Özel Medicalpark Gaziosmanpaşa Hastanesi - Özel Avrasya Hastanesi Gaziosmanpaşa - Özel Başarı Hastanesi - Özel Asya Hastanesi - Özel Yıldız Academia Hastanesi - Özel İstanbul Şafak Hastanesi - Özel Duygu Hastanesi - Özel Bilge Hastanesi - Özel Ortomedica Hastanesi - Özel Avrupa Şafak Hastanesi -