erandevualma

Beylikdüzü Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi

| 17 Ekim 2017 2 Yorum
Beylikdüzü Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi; online randevu,MHRS online randevu,randevu alma,adres,online tahlil sonuçları,telefon,ulaşım,harita ile yol tarifi ve diğer iletişim bilgileri,nasıl gidilir,,doktorları,kadın doğum, online randevu, telefonla randevu, internetten randevu alma,adres, telefon numarası, muayene ücretleri,iletişim bilgileri,iş başvurusu, hastane hakkında bilgiler, yorumlar,Beylikdüzü Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi nerede, Beylikdüzü Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma, Beylikdüzü Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi randevu, Beylikdüzü Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi randevu al, Beylikdüzü Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi randevu, Beylikdüzü Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi randevu alma,Hizmet Verilen Branşlar
Beylikdüzü Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Beylikdüzü Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezleri, Devlet Hastaneleri, İstanbul Hastaneleri
il:İstanbul
ilçe:Beylikdüzü
Telefon:0 (212) 876 81 99
Adres:Cihangir Marmara Mah. Fatih Sultan Mehmet Cad. Destegül Sok. No:2 (Yakuplu) / Beylikdüzü
Web Sitesi:http://beylikduzu.adsm.saglik.gov.tr

Randevu Alma Bölümleri

Laboratuvar Sonuç: Hastane Tahlil-Laboratuvar Sonuçlarını Almak İçin Tıklayınız
Online Randevu: Hastane için Online Randevu Almak İçin Tıklayınız
Bilgiler
Bu yazı 17 Ekim 2017 tarihinde Ağız ve Diş Sağlığı Merkezleri, Devlet Hastaneleri, İstanbul Hastaneleri kategorisinde yayınlandı.
Yorum
Bu Yazı Şuana Kadar 2 Yorum Yapılmış.
Paylaş
Yorum Yapmaya Ne Dersin ?

2 Yorum Yapılmış.

  1. memet dabanlıoglu dedi ki:

    randevu almak

  2. şükrü geylan dedi ki:

    bana acil rendevu lazım


Erandevualma.net sağlık kurumları adres ve telefon bilgileri sorgulama servisidir. Bu site Sağlık Bakanlığı 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesine göre kurumların sundukları hizmetler ile ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamında hazırlanmıştır. Sitemizi güncel tutabilmek için sürekli çalışmamıza rağmen kurum ile ilgili bilgiler güncelliğini yitirmiş olabilir. Yanlış veya eksik hususları bize iletebilirsiniz.Erandevualma.net sağlık kurumları adres ve telefon bilgileri sorgulama servisidir. Sitede bulunan bilgileri güncel tutmak adına azami çaba sarfetmemize rağmen bazı sehven yapılan hatalar veya güncelliğini yitirmiş bilgiler olabilir. Erandevualma.net bu sitedeki tüm bilgilerin doğru ve güncel olduğunu garanti edemez.

Başarı Sırası-e-Hd tv izle-e-Hastanem-E Sinavlar-ÖHRA-Mobese Canlı İzle-Taban Puanlari-

Yukarı