Uludere Devlet Hastanesi

İnsan sağlığı ile ilgili hizmetleri, çağdaş standartlar doğrultusunda etkili, güvenli, kesintisiz ve doğru zamanda sunmak , sonuçlarını izlemek ve değerlendirmek.Güçlü bir takım ruhu ile hoşgörü saygı ve dürüstlüğü ön planda tutarak sağlık hizmetlerinde kaliteye ve mükemmele ulaşmaktır.

Uludere Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Uludere Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Yeşilyuva Mahallesi, Vatan Cad. no:195 Pk:73600 Uludere/Şırnak
Telefon (0486) 351 2106
Fax (0486) 351 2107
E-Mail sirnakdhs6@saglik.gov.tr

Uludere Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Uludere Devlet Hastanesi Nerede
Uludere Devlet Hastanesi Randevu Alma
Uludere Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Uludere Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Uludere Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Uludere Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Tedavi Birimleri

-Teknik Birimler

-Polikliniklerimiz

Uludere Devlet Hastanesi Doktorları
Uludere Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -