Dt. Nurullah Kadırhan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Sağlıklı hayat tarzının benimsendiği ve herkesin hasta hakları ve etik ilkeler ilkeler doğrultusunda günlük yaşam gereksinimlerinin karşılandığı, yaşam kalitesinin artırıldığı, çalışan hasta ve yakınlarının memnuniyetlerinin sağlandığı, kaliteli ve kapsamlı sağlık uygulamalarını belirli bir sistem dahilinde ve kesintisiz aynı nitelikte yapılması.Hastalarımıza daha etkin ve kolay ulaşılabilir, güler yüzlü bir yaklaşımla; modern tıbbi teşhis ve tedavi yöntemlerini uygulayarak sürekli kendini yenileyen bir hizmet verirken, hastaların da ihtiyaç ve beklentilerine cevap vermektir.

Dt. Nurullah Kadırhan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında İçerikler
Dt. Nurullah Kadırhan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Cumhuriyet Mahallesi İl Özel İdare Karşısı Pk:73000 Merkez/ŞIRNAK
Telefon 0486 216 61 12
Fax
E-Mail

Dt. Nurullah Kadırhan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Dt. Nurullah Kadırhan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Nerede
Dt. Nurullah Kadırhan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma
Dt. Nurullah Kadırhan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Dt. Nurullah Kadırhan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Dt. Nurullah Kadırhan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Dt. Nurullah Kadırhan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Enfeksiyon Birimi

-Kalite Birim

-Bilgi İşlem Birimi

-Evde Ağız ve Diş Sağlığı

-Sterilizasyon Birimi

-Hasta Hakları Birimi

-Radyoloji Görüntüleme Birimi

-Ambar Birimi

-Personel Özlük Birimi

-Satınalma Birimi

-Protez Lab. Birimi

-Acil Kliniği

-Genel Entegre Klinikler

Dt. Nurullah Kadırhan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları
Dt. Nurullah Kadırhan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -