Turgutlu Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi

Bilimsel ve etik kurallara uygun, kaynakların etkin ve verimli kullanıldığı, hasta ve yakınlarına saygılı, çalışan haklarına duyarlı, sağlam iletişim temelleri üzerine kurulu, etkin, verimli, mevzuata uygun, hızlı ve kolay ulaşılabilir sağlık hizmetini kurum kültürü ve disiplin içinde, ekip ruhu anlayışı ve güler yüzle tüm topluma sunmaktır.Değişen şartlara hızla uyum sağlamak, verilen hizmetin kalitesinin yükseltmek, kurumsal kültür ve kalite bilincini yerleştirerek, ,iyileştirme ve geliştirme çalışmalarının devamlılığını sağlayıp, benzer kurumlarla iş birliği ve rekabet içerisinde hizmet kalitesi daima yükseltmektir.

Turgutlu Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında İçerikler
Turgutlu Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi İletişim Bilgileri

Adres T.C. Sağlık Bakanlığı Mithatpaşa Cad. No: 3 06434 Sıhhıye, Ankara  
Telefon 0.312 585 10 00
Fax 0.312 585 1000
E-Mail info@saglik.gov.tr

Turgutlu Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Turgutlu Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Nerede
Turgutlu Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma
  Turgutlu Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Turgutlu Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Turgutlu Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Turgutlu Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Diş Protez Teknisyenlerimiz

-Diş Klinik Yardımcı Personellerimiz

-Hbys / Bilgi İşlem Personelimiz

-Teknik Hizmetler Personellerimiz

-Veri Hazırlama Kontrol Personellerimiz

-Merkezi Sterilizasyon Personellerimiz

-Güvenlik Personellerimiz

-Temizlik Personellerimiz

-Röntgen Birimi Personellerimiz

Turgutlu Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları
Turgutlu Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -