Özel Turgutlu Odak Tıp Merkezi

Toplumun yaşam kalitesini yükseltmek ve tıbbın gelişimine katkı sağlamak; Koruyucu ve iyileştirici sağlık hizmetlerini ileri düzeyde, yaygın bir yapı içinde, uygun ekonomik koşullarda topluma sunmak, Kendilerini mesleklerine adamış, insana değer veren hekimler, sağlık uzmanları ve bütün çalışanlarımızla birlikte hareket ederek iyi, kaliteli hizmet üretmek, Kendi ekibini, tıbbi hizmet çıtasını sürdürmek ve geliştirmek için, sürekli olarak eğitmektedir. Sunduğumuz sağlık hizmetleriyle hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini sağlamayı, ekibi ve altyapısıyla, bulunduğumuz il başta olmak üzere Ege Bölgesi ve Türkiye’de model oluşturmayı, tıbbi hizmetleri belli standartlarda sunmayı hedeflemektedir.

Özel Turgutlu Odak Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Turgutlu Odak Tıp Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Selvilitepe Mahallesi Avukat Raşit Akan Sokak No:26, 45440 Turgutlu/Manisa  
Telefon

0236 312 30 30 

0236 312 03 03 

0236 312 00 30

Fax
E-Mail info@turgutluodaktip.com.tr

Özel Turgutlu Odak Tıp Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Turgutlu Odak Tıp Merkezi Nerede
Özel Turgutlu Odak Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Turgutlu Odak Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Turgutlu Odak Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Turgutlu Odak Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Turgutlu Odak Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Göz Hastalıkları

-Kadın Hastalıkları ve Doğum

-Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

-Kulak Burun ve Boğaz Hastalıkları

-Radyoloji

Özel Turgutlu Odak Tıp Merkezi Doktorları
Özel Turgutlu Odak Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -