Kargı Ahmet Hamdi Akpınar İlçe Devlet Hastanesi

reklam
Hizmet sunumunun en konforlu ve ileri teknoloji ile kullanıldığı, halka ve personeline yakın bir yönetim modelinin tercih edildiği, hasta memnuniyetine çok önem veren, bölgesinde lider sağlık kuruluşu olmaktır.Halkımızın hem fiziki hem de psikolojik sağlığını korumayı, bilgi çağının gereklerine paralel olarak teknolojiyi en üst düzeyde kullanarak, dalında uzmanlaşmış hekim ve personeli ile insanımıza en çağdaş ve kaliteli sağlık hizmetini sunmayı amaçlamıştır.
Kargı Ahmet Hamdi Akpınar İlçe Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Kargı Ahmet Hamdi Akpınar İlçe Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Orta Mah. Pazar Meydanı No :6 Posta Kodu:19900 Kargı / ÇORUM
TelefonTel:0 (364) 651 20 12
Faxhttps:0 (364) 651 24 33
E-MailE-Mail:corumdhs5@saglik.gov.tr
Kargı Ahmet Hamdi Akpınar İlçe Devlet Hastanesi Nerede
Kargı Ahmet Hamdi Akpınar İlçe Devlet Hastanesi Randevu Alma
Etimessgut Kargı Ahmet Hamdi Akpınar İlçe Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Kargı Ahmet Hamdi Akpınar İlçe Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Kargı Ahmet Hamdi Akpınar İlçe Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Kargı Ahmet Hamdi Akpınar İlçe Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis,Dahili Klinikler,Laboratuvar,Radyoloji,Hemodiyaliz Ünitesi,Diş Poliklinikler
Kargı Ahmet Hamdi Akpınar İlçe Devlet Hastanesi Doktorları
Etimessgut Kargı Ahmet Hamdi Akpınar İlçe Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -