Sancaktepe Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi

Ağız ve Diş Sağlığı  hizmetleri kapsamında Hizmet verdiğimiz Koruyucu Hekimlik, genel diş hekimliği ve uzman diş hekimliğinde  tıbbın ulaştığı en üst düzeyde, güvenilir, hasta odaklı ve kaliteli hizmet veren, hasta ve çalışan güvenliğini ön planda tutan, hasta haklarına saygılı, çevreye duyarlı, nitelikli ve etik kurallara bağlı sağlık çalışanı ile en iyi teknolojiyi kullanarak yenilikçi ve sürekli kendini geliştiren öncü bir kurumuz.

Sancaktepe Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında İçerikler
Sancaktepe Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Eyüp Sultan, Müminler Cd. No:1, 34885 Sancaktepe/İstanbul  
Telefon (0216) 586 36 00
Fax
E-Mail

Sancaktepe Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Çalışma Saatleri
Sancaktepe Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Nerede
Sancaktepe Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma
Sancaktepe Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Randevu Al

Sancaktepe Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Sancaktepe Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz  

Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları İçin Tıkla

Sancaktepe Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Ağız ve Diş Sağlığı

Sancaktepe Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları
Sancaktepe Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Doktorlar Listesi İçin Tıkla

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -