DentEuropa Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

1997 yılından bugüne kadar Kurumsal bir Dental Group olma özelliğine kavuşan DentEuropa, günümüz dişhekimliğinde gerekli olan Estetik Diş Hekimliği, İmplantoloji, Çene Cerrahisi, Çoçuk Dişhekimliği, Ortodonti, Dişeti Hastalıkları tedavisi gibi uzmanlıkları bünyesinde bulundurmaktadır. DentEuropa diş kliniklerinin Almanya DKV sigortasına bağlı diş klinikleri ile işbirliği protokolu vardır.
DentEuropa Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Hakkında İçerikler
DentEuropa Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği İletişim Bilgileri
Adres Adres:Kısıklı Cad. No:25/2 Altunizade/İstanbul
Telefon Tel:0 (216) 651-7171
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:…
DentEuropa Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğii Nerede
DentEuropa Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğii Randevu Alma
Etimessgut DentEuropa Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğii nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
DentEuropa Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğii Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut DentEuropa Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğii nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
DentEuropa Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğii Bölümleri ve Servisleri
DentEuropa Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğii Doktorları
Etimessgut DentEuropa Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğii nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -