DentEuropa Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

1997 yılından bugüne kadar Kurumsal bir Dental Group olma özelliğine kavuşan DentEuropa, günümüz dişhekimliğinde gerekli olan Estetik Diş Hekimliği, İmplantoloji, Çene Cerrahisi, Çoçuk Dişhekimliği, Ortodonti, Dişeti Hastalıkları tedavisi gibi uzmanlıkları bünyesinde bulundurmaktadır. DentEuropa diş kliniklerinin Almanya DKV sigortasına bağlı diş klinikleri ile işbirliği protokolu vardır.

DentEuropa Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Hakkında İçerikler
DentEuropa Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği İletişim Bilgileri

Adres Kısıklı Cad. No:25/2 Altunizade/İstanbul  
Telefon 0 (216) 651-7171
Fax
E-Mail

DentEuropa Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

DentEuropa Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Nerede
DentEuropa Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Randevu Alma
DentEuropa Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

DentEuropa Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
DentEuropa Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

DentEuropa Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Bölümleri ve Servisleri
DentEuropa Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Doktorları
DentEuropa Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğii nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -