Sarıkamış Devlet Hastanesi

Tıbbi hizmetlerdeki mükemmeliyet düzeyi, Hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini yaratmadaki kararlılığı, Üstün nitelikli ekibi ve çağdaş altyapısı, en üstün hizmetin ‘insana verilen hizmet’ olduğu prensibiyle yola çıkan sağlık kurumlarından biri olmayı hedeflemektir.Tüm sağlık hizmetlerinde tıbbın ulaştığı en üst düzeyde, güvenilir, hasta odaklı ve kaliteli hizmet veren, hasta ve çalışan güvenliğini ön planda tutan, hasta haklarına saygılı, çevreye duyarlı, nitelikli sağlık çalışanıyla yenilikçi ve sürekli kendini geliştiren bir kuruluşuz.
Sarıkamış Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Sarıkamış Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Yeni Mah. Erzurum yolu üzeri Sarıkamış Devlet Hastanesi
Telefon Tel:0474 413 55 54
Fax Fax:0474 413 59 30-413 47 93
E-Mail E-Mail:karsdhs4@saglik.gov.tr
Sarıkamış Devlet Hastanesi Nerede
Sarıkamış Devlet Hastanesi Randevu Alma
Etimessgut Sarıkamış Devlet Hastanesi nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Sarıkamış Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Sarıkamış Devlet Hastanesi nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Sarıkamış Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
ANESTEZİYOLOJİ VE REANİMASYON, ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI POLİKLİNİĞİ, DAHİLİYE ( İÇ HASTALIKLARI ) POLİKLİNİĞİ, ENFEKSİYON HASTALIKLARI POLİKLİNİĞİ, FİZİKSEL TIP VE REHABİLİTASYON (FİZİK TEDAVİ) POLİKLİNİĞİ, GÖZ HASTALIKLARI POLİKLİNİĞİ, GENEL CERRAH POLİKLİNİĞİ, HEMODİYALİZ, KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM POLİKLİNİĞİ, KULAK BURUN BOĞAZ POLİKLİNİĞİ, ORTOPEDİ TRAVMATOLOJİ POLİKLİNİĞİ, RADYOLOJİ POLİKLİNİĞİ, DİŞ POLİKLİNİĞİ, DİYETİSYEN POLİKLİNİĞİ, NÖROLOJİ POLİKLİNİĞİ, AİLE HEKİMİ POLİKLİNİĞİ, DİYALİZ SERVİSİ, YOĞUN BAKIM ÜNİTESİ
Sarıkamış Devlet Hastanesi Doktorları
Etimessgut Sarıkamış Devlet Hastanesi nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -