Pütürge Devlet Hastanesi

Tıp teknolojisini göz rahatsızlıklarını yakından takip eden, konforlu, ferah ve profesyonel bir ortamda hizmet veren, tüm sorunlarınızı ve önerilerinizi dikkate alıp, en hızlı şekilde çözüm getirilmesini sağlayan Özel Egegöz Hastalıkları Dal Merkezine hoş geldiniz. İçinde bulunduğumuz, yaşayarak deneyimlediğimiz bilimsel ve teknolojik çağ, tüm yeniliklerin yakından takip edilmesini gerektirmektedir. Bu yola büyük heyecan, deneyim ve uzman kadrosu ile giren Özel Egegöz Hastalıkları Dal Merkezi hedeflerine doğru büyük adımlar atıyor. Özel Egegöz Hastalıkları Dal Merkezi olarak, hastalarımıza yüksek teknoloji ile desteklediğimiz bilimsel araştırmalarımızla kaliteli, emniyetli tedavinin yanı sıra, güler yüz, sıcak yaklaşım, ilgi, güven ve kaliteli hizmetimizi de sunmaktayız. Özel Egegöz Hastalıkları Dal Merke-zimizde herzaman göz sağlığınız ile ilgili şikayet, soru ve sorunlarınıza cevap bulabileceğiniz, uzman bir kadro ile tanışıp çözüm bulabileceğinize inanıyoruz. Teknolojinin göz sağlığı üzerine bize sunduğu tüm olanakları uzman doktorlarımızın ve yetişmiş sağlık personelimizin bilgisi dahilinde siz hastalarımızın hizmetine sunmak ve Özel Egegöz Hastalıkları Dal Merke-zimizden ayrılırken, gözlerinizdeki pırıltıyı görmek bizi mutlu edecektir.

Pütürge Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Pütürge Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Taş Başı Mah Hükümet Cad . No No:20, 44850 Pütürge (Pötürge)/Pütürge/Malatya
Telefon +90 (422) 561 2036 – 561 2125
Fax +90 (422)   561 2816
E-Mail malatyadhs8@saglik.gov.tr

Pütürge Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Pütürge Devlet Hastanesi Nerede
Özel Egegöz Manisa Göz Hastalıkları Merkezi Randevu Alma
Pütürge Devlet Hastanesi Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Pütürge Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Pütürge Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Pütürge Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Plastik Cerrahi

-Ortopedi ve Travmatoloji

-Onkoloji Cerrahi

-Genel Cerrahi

-Kalp Damar Cerrahi

-KBB Hastalıkları

-Beyin Cerrahi

-Anestezi

-Kadın Hastalıkları

-Acil Tıp

-Dahiliye

-Kalp Damar

-Kardiyoloji

-Cildiye

-Mikrobiyoloji

-Biyokimya

-Nefroloji

-Enfeksiyon ve Met. Has.

-Radyodiognastik

-Gastroentereloji

-Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

-Hematoloji

Pütürge Devlet Hastanesi Doktorları
Pütürge Devlet Hastanesi görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

 

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -