Özel Zübeyde Hanım Tıp Merkezi

1989 yılından itibaren Karşıyaka’da faaliyet gösteren Özel Zübeyde Hanım Tıp Merkezi , ilk kurulduğu yıllarda poliklinik olarak hizmet vermiş, artan ihtiyaç doğrultusuna genişletilerek tıp merkezine dönüştürülmüştür.Merkezimiz 3 kat ve yaklaşık 1000 m2 kapalı alanda faaliyet göstermektedir.Yenilenen alt yapısı ve uygulamalarıyla, hasta memnuniyetini artırmadaki kararlılığı ile 22 yıldır bölge halkının sağlık ihtiyaçlarını karşılamaktadır.. Acil Servisimizde 24 saat acil muayene ilkyardım hizmeti verilmektedir. Hastalarımızın ihtiyaçlarına yönelik en iyi kalitede hizmet vermek önceliğimiz, verdiğimiz hizmete sahip çıkmak ve sonrasındada hastalarımızın yanında olmak görevimizdir.

Özel Zübeyde Hanım Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Zübeyde Hanım Tıp Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Zübeyde Hanım Caddesi (Zübeyde Hanım Parkı karşısı) No: 39 / B 35530 Alaybey, Karşıyaka, İZMİR  
Telefon 0 232 366 22 77
Fax 0 232 367 98 33
E-Mail info@zubeydehanimtip.com

Özel Zübeyde Hanım Tıp Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Zübeyde Hanım Tıp Merkezi Nerede
Özel Zübeyde Hanım Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Zübeyde Hanım Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Zübeyde Hanım Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Zübeyde Hanım Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Zübeyde Hanım Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-GASTROENTEROLOJI

-KARDİYOLOJİ

-ORTOPEDİ

-NÖROLOJİ

-GÖZ HASTALIKLARI

-DERMATOLOJİ

-DAHİLİYE

-GENEL CERRAHİ

-KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM

-FİZİK TEDAVİ REHABİLİTASYON

-GÖĞÜS HASTALIKLARI

-ÜROLOJİ

-KULAK BURUN BOĞAZ

-ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI

-PSİKİYATRİ

-RADYOLOJİ

-ESWT

-ACİL SERVİS

-LABORATUAR

-BİYOKİMYA

Özel Zübeyde Hanım Tıp Merkezi Doktorları
Özel Zübeyde Hanım Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -