Özel Yalçınkaya Tıp Merkezi

Özel Yalçınkaya Tıp Merkezi iç hastalıkları, genel cerrahi, nöroloji, göz ve acil servis hizmeti veren, 3 müşahede yataklı, 1 hasta nakil ve 1 acil yardım ambulansı bulunan bir tıp merkezidir.

Özel Yalçınkaya Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Yalçınkaya Tıp Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Orhanlar Mah. Orhanlar Sk. No:6  
Telefon 0 (372) 316-0911
Fax
E-Mail

Özel Yalçınkaya Tıp Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Yalçınkaya Tıp Merkezi Nerede
Özel Yalçınkaya Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Yalçınkaya Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Yalçınkaya Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Yalçınkaya Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Yalçınkaya Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-İç Hastalıkları (Dahiliye)

-Nöroloji

-Genel Cerrahi

-Göz Hastalıkları

-Radyoloji

-Acil

Özel Yalçınkaya Tıp Merkezi Doktorları
Özel Yalçınkaya Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -