Özel Yenihayat Hastanesi

Dünya standartlarında sağlık hizmeti sunmak hedefiyle 2007 yılında kurulan Özel Yeni Hayat Hastanesi, modern tıbbın gereklerini, yılların tecrübesi ile birleştirerek hastalarına aktarmaya devam ediyor. Her alanda sunduğu kaliteli hizmet, hasta sayısını ve talebi arttırmakta; artan talep hastalarımıza olan sorumluluğumuzu yükseltmektedir. Uzman hekim, hemşire ve yardımcı sağlık personeli kadrosuyla, 10000 metrekare alanda, 25’i erişkin yoğun bakım, 18’i yeni doğan yoğun bakım kuvöz 143 yataklı servismizle, ayrıca 23 hemodiyaliz yatağımız, 5 ameliyathaneli büyük bir genel hastane olarak hizmet vermekteyiz. Geldiğimiz noktaların gururu, bizi daha fazla çalışmaya yöneltmekte, gelecekteki hedeflerimizin çıtasını yükseltmektedir. Önceliğimizin, hastalarımızın bize duyduğu güven olduğunu unutmadan yolumuza devam ediyoruz.

Özel Yenihayat Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Yenihayat Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres M.Akif Ersoy Mah. Atatürk Cad. No:477  
Telefon 0328 826 01 01-0545 826 01 01
Fax
E-Mail destek@yenihayat.gen.tr

Özel Yenihayat Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Yenihayat Hastanesi Nerede
Özel Yenihayat Hastanesi Randevu Alma
Özel Yenihayat Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Yenihayat Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Yenihayat Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Yenihayat Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Dahiliye

-Nefroloji

-Nöroloji

-Ortopedi ve Travmatoloji

-Genel Cerrahi

-Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

-Kulak Burun Boğaz Hastalıkları

Özel Yenihayat Hastanesi Doktorları
Özel Yenihayat Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -