Özel Yenihayat Hastanesi

Dünya standartlarında sağlık hizmeti sunmak hedefiyle 2007 yılında kurulan Özel Yeni Hayat Hastanesi, modern tıbbın gereklerini, yılların tecrübesi ile birleştirerek hastalarına aktarmaya devam ediyor. Her alanda sunduğu kaliteli hizmet, hasta sayısını ve talebi arttırmakta; artan talep hastalarımıza olan sorumluluğumuzu yükseltmektedir. Uzman hekim, hemşire ve yardımcı sağlık personeli kadrosuyla, 10000 metrekare alanda, 25’i erişkin yoğun bakım, 18’i yeni doğan yoğun bakım kuvöz 143 yataklı servismizle, ayrıca 23 hemodiyaliz yatağımız, 5 ameliyathaneli büyük bir genel hastane olarak hizmet vermekteyiz. Geldiğimiz noktaların gururu, bizi daha fazla çalışmaya yöneltmekte, gelecekteki hedeflerimizin çıtasını yükseltmektedir. Önceliğimizin, hastalarımızın bize duyduğu güven olduğunu unutmadan yolumuza devam ediyoruz.
Özel Yenihayat Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Yenihayat Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:M.Akif Ersoy Mah. Atatürk Cad. No:477
Telefon Tel:0328 826 01 01-0545 826 01 01
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:destek@yenihayat.gen.tr
Özel Yenihayat Hastanesi Nerede
Özel Yenihayat Hastanesi Randevu Alma
Özel Yenihayat Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Yenihayat Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Yenihayat Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Yenihayat Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Dahiliye, Nefroloji, Nöroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Genel Cerrahi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
Özel Yenihayat Hastanesi Doktorları
Özel Yenihayat Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -