Özel Yenibosna Safa Hastanesi

İnsan sağlığının önemini unutmadan, zihinlerde yerleşik ayrımların tamamını reddederek, her an tazelenen şevk ve bilgiyle ekonomik kaygıları asla öne çıkarmadan,hastalarımız için,gereksiz külfetler oluşturacak tüm niyet ve mekanizmalardan arınmış olarak hevesle ve özveriyle insana ve insan sağlığına hizmet vermek için varız.Her kesitte en üstün kaliteyi yakalamak gayretiyle,modern tıbbın sunduğu tüm imkanlardan yararlanarak ortak hedef ve beklentileri karşılayan lider bir kuruluş olmaktır.
Özel Yenibosna Safa Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Yenibosna Safa Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Zafer Mahallesi Ahmet Yesevi Caddesi Gümüş Sokak No:9-11 Yenibosna İSTANBUL / TÜRKİYE
Telefon Tel:08508787232 – 4447232
Fax Fax:02126535293
E-Mail E-Mail:info@safahastanesi.com
Özel Yenibosna Safa Hastanesi Nerede
Özel Yenibosna Safa Hastanesi Randevu Alma
Özel Yenibosna Safa Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Yenibosna Safa Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Yenibosna Safa Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Yenibosna Safa Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Anesteziyoloji ve Reanimasyon, Acil Servis ve Ambulans Hiz., Ağız ve Diş Sağlığı, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Beslenme ve Diyetetik, Biyokimya Laboratuar, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Göğüs Hastalıkları, Çocuk Cerrahisi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Cerrahisi, Dermatoloji (Cildiye), Dahiliye (İç Hastalıkları), Kulak, Burun ve Boğaz, Acil Servis ve Ambulans Hiz., Enfeksiyon Hastalıkları ve Mikrobiyoloji, Endokrinoloji ve Metabolizma, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Genel Cerrahi, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Göğüs Hastalıkları, Göz Hastalıkları, Yoğun Bakım, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kulak, Burun ve Boğaz, Kardiyoloji, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Nöroloji, Nöroşirurji, Ortopedi ve Travmatoloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Plastik, Estetik ve Rekonstruktif Cerrahi, Psikiyatri, Radyoloji, Üroloji, Üroloji, Yoğun Bakım
Özel Yenibosna Safa Hastanesi Doktorları
Özel Yenibosna Safa Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -