Özel Ataköy Hastanesi

Etik değerlere bağlı, hasta haklarına saygılı, tedavi edici uygulamalar yanında koruyucu sağlık çalışmalarını da kapsayan kaliteli ve ekonomik hizmetlerimizi din, dil, ırk ve cinsiyet ayrımı gözetmeksizin nitelikli ve uzman kadrolarımız ile sunmaktır.Çağdaş bir yönetim sistemi, tıbbi uygulamaları ve teknolojisi ile örnek gösterilen, toplumun beklentileri ile hastalarımızın tüm sağlık gereksinimlerini karşılayan ve bu özellikleri ile öncelikle tercih edilen bir sağlık kuruluşu olmaktır.
Özel Ataköy Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Ataköy Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Hürriyet Mah. Hürriyet Cad. No:1 34191 Bahçelievler / İstanbul
Telefon Tel:0 (212) 653-9300
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:info@atakoyhastanesi.com.tr
Özel Ataköy Hastanesi Nerede
Özel Ataköy Hastanesi Randevu Alma
Özel Ataköy Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Ataköy Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Ataköy Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Ataköy Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis, Ameliyathane, Anestezi ve Reanimasyon, Beslenme ve Diyet, Check Up, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları ( Pediatri ), Dermatoloji ( Cildiye / Deri ve Zührevi Hastalıklar ), Endoskopi ve Kolonoskopi, Genel Cerrahi, Genel Yoğun Bakım, Göz Hastalıkları, Havacılık Tıp Merkezi, İç Hastalıkları ( Dahiliye ), Kardiyoloji, Klinik Laboratuvar, Kulak Burun Boğaz, Lazer Epilasyon, Meme Cerrahisi, Nöroloji, Nöroşirurji ( Beyin,Sinir ve Omurilik Cerrahisi ), Obezite ve Diyabet Cerrahisi, Odyoloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Plastik ve Rekonstüriktif Cerrahi, Psikoloji, Radyoloji, Üroloji, Yeni Doğan Yoğun Bakım
Özel Ataköy Hastanesi Doktorları
Özel Ataköy Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -